Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Серп 2014

Ольга Воловодівська під гітару виконувала світові хіти

Читайте більше в рубриці Валерія Карбушева - колонка
 

Кажуть, що музика здатна зупинити мить і перенести вас у будь-який час. А й справді, іноді, слухаючи Моцарта, здається, що й за твоїм вікном гуркотять старовинні карети. Наспівуючи Френка Сінатру, і сама відчуваєш себе частинкою «покоління джазу», а, надихаючись безсмертними піснями The Beatles, хочеться повірити, що те легендарне «Yesterday» виконують саме для тебе. Така музика не має терміну придатності і завжди є влучною і актуальною. Вона мешкає у серцях мільйонів прихильників, що оживляють її своїми кавер-версіями визнаних світових шедеврів. І ось можливість насолодитися такими незвичними варіаціями відомих хітів наживо випала усім охочим жителям Черкас.

14 серпня о 19.00 год. у закладі «НеКафе» відбувся сольний концерт молодої черкащанки Ольги Воловодівської. Дівчина співала популярні пісні під гітару, радуючи своїм талантом відвідувачів. Цікаво, що порядок виконання запланованих синглів вибирався рандомно, тобто кожен охочий міг витягнути з коробочки листок з номером, що відповідав певній пісні у списку.

Репертуар був різноманітний: від власних романтичних текстів до останніх запальних хітів Ляпісу Трубецкого. Вартість виступу була за стандартним тарифом «НеКафе» (20 гривень за годину), та, мабуть, ніхто з учасників заходу не пошкодував витрачених грошей. За півтори години інтерактиву Ользі вдалося створити атмосферу затишку і приємної легкості, таких необхідних у теперішні важкі часи.

Про плани на майбутнє Ольга Воловодівська воліє не розповідати, але обіцяє, що цей концерт був не останнім, то ж чекаємо її нових музичних каверів і доробок.

 

 

Фото надане Ольгою Воловодівською

Поділіться з друзями: