Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Жовт 2014

Океан Ельзи в Черкасах

Читайте більше в рубриці Валерія Карбушева - колонка
 

Географічно склалося, що Україна не оточена жодним з океанів, тільки на півдні омивається водами Чорного та Азовського морів. Але, не дивлячись на це, він існує. Український народний океан набагато глибший за Тихий, значно тепліший за Індійський та красивіший за Атлантичний. Він розгалужується на тоненькі річечки, що вражають серця мільйонів людей. Але складається він не з крапель, а з тисяч нот. Це Океан Ельзи.

За роки існування легендарний рок-гурт Океан Ельзи (О. Е.) неабияк полюбився слухачам з усіх куточків нашої держави. Вже не одне покоління українців зізнається у коханні під «Така, як ти». Відчуваючи втому чи апатію, вмикають «Все буде добре». А старі пісні «Вставай» та «На лінії вогню» саме зараз звучать особливо доречно.

Мабуть, ця актуальність і стала основною причиною швидкого зростання популярності колективу у ці нелегкі часи. І, зважаючи на це, О. Е. вирішив порадувати вірних фанів, організувавши грандіозний тур «20 років разом» з концертами по всім великим містам України, останнім з яких стали Черкаси.

 

Концерт проходив 3 жовтня у Центральному стадіоні міста, зібравши близько 30 тисяч слухачів. Захід повинен був початися ще о 20:00, але легендарний гурт запізнився на годину, що дещо обурило черкащан. Але вся втома від очікування і злість минули під впливом гарної музики.

О. Е. до глибокої ночі натхненно виконували свої найкращі пісні - як перевірені роками сингли, так і шедеври з нового альбому. Зрештою, концерт вдався, не беручи до уваги деяких організаційних нюансів, і сам соліст колективу Святослав Вакарчук у своєму твіттері щиро подякував Черкасам за «…зворушливо-драйвовий вечір!» 

 

 

Фото www.myvideo.az

Поділіться з друзями: