Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Лип 2014

Косплей стає популярним

Читайте більше в рубриці Валерія Карбушева - колонка
 

Останніми роками серед молоді все популярнішим стає таке явище, як косплей. Сенс його полягає у тому, аби за допомогою костюму, аксесуарів, гриму і перук максимально ототожнитися з певним персонажем фільму, серіалу, відеогри тощо, і, перебуваючи у образі, взяти участь у рольовій грі чи фотосесії. Ця течія виникла у Японії серед прихильників аніме та манги, але згодом так поширилася, що знайшла відгук у серцях тисяч і тисяч підлітків і навіть дорослих із різних країн світу. Не оминув новий вид перфомансу і черкаську творчу молодь.

Учениця Першої гімназії Черкас Дарія Сова розповідає, що уже більше трьох років займається косплеєм, але серйозно взялася за цю справу нещодавно – півроку тому. За цей час уже встигла втілити як існуючих персонажів (Ленор, Марселін), так і образи, вигадані самотужки або запропоновані фотографом. Дівчина стверджує, що, як не парадоксально, але косплей виглядає набагато яскравіше і натуральніше, якщо користуватися «стандартним набором необхідного» (перука, костюм, лінзи). Також вона каже, що іноді доводиться дороблять деякі елементи своїми руками. Мається на увазі так званий крафт: роги, зброя, амулети тощо. Про плани на майбутнє Дарія воліє не розповідати, але зазначає, що нові ідеї вже є, лишається тільки їх втілити.

 

mnhbjvhtfh

 

Тож, косплей є гарним заняттям для того, аби відволіктися від буденності, навчитися чомусь новому і просто цікаво провести свій вільний час. Головне – вміти вчасно вийти з образу.

 

 

Фото надані автором

Поділіться з друзями: