Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Вер 2014

«Кок-Таш» відсвяткував 30-річний ювілей

Читайте більше в рубриці Валерія Карбушева - колонка
 

Мабуть, чи не кожному хотілося зустріти світанок у горах, милуватися красою запаморочливих краєвидів з висоти пташиного польоту і подихати чистим, первозданним повітрям українських височин. Відкривати у собі досі невідомі риси і здібності, долати перешкоди, втому і слабкість, навчитися орієнтуванню і швидкому прийняттю рішень. Це є одними з тих переваг і можливостей, які надає охочим людям справжній піший туризм. І приємно дізнаватися, що й серед сучасної молоді є справжні невтомні романтики, а серед представників старшого покоління ті, хто охоче ладні поділитися безцінним досвідом і разом, вдягнувши велетенські рюкзаки, знову і знову рушати у путь.

Починаючи з далекого 1984 року і донині на базі Черкаської ЗОШ № 12 діє туристично-спортивний клуб «Кок-Таш» під незмінним керівництвом вчителя географії Петра Васильовича Харенка. І ось, 27 вересня, у всесвітній день туризму, об'єднання відсвяткувало 30-річний ювілей, зібравши під одним дахом гуртківців різних поколінь і друзів клубу.

 

iguoz1m83bc

 

Захід, пронизаний духом ностальгії і радянських туристичних пісень, тривав з 14:00 до 16:00 у актовій залі школи і зібрав близько 100 учасників. Своїми спогадами ділилися перші кок-ташівці, давали присягу охочі долучитися до дружньої сім'ї клубу, дякували небайдужим батькам, розповідали кумедні історії і співали пронизливі романси. Після відвідання заходу багатьом глядачам закортіло спробувати піднятися на недосяжні вершини, а директор школи, Алла Леонідівна Іванова, пообіцяла наступного разу відправитися у подорож разом із клубом.

Також, як з'ясувалося, за роки існування «Кок-Таш» встиг збагатити шкільну скарбницю нагород аж 387 перемогами на міських, обласних та навіть республіканських змаганнях зі спортивного орієнтування, часом обходячи суперників набагато досвідченіших і впевненіших у власних силах.

Лише одне додавало краплю жалю і смутку у загальну атмосферу радості та піднесення – розуміння того, що мальовничий Крим, де найчастіше подорожували черкаські туристи, окупований сусідніми загарбниками, на вершині Роман-Кошу майорить триколор, а велична гора Кок-Таш, на честь якої і назвали організацію, тимчасово є природним надбанням Російської Федерації. Але, при цьому, не дивлячись ні на що, жевріє і впевненість у те, що залишилося ще зовсім трохи почекати і Крим знову стане українським!

 

 

Фото автора і blog.compegps.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему