Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Трав 2013

Посередники не потрібні

 

Вони давно не давали про себе знати. Я вже і не пам'ятаю, коли востаннє з ними контактувала. Аж ось вони знову з'явилися в моєму житті. Вони – це «Свідки Єгови».

Здавалося б, країна «перехворіла» на сплеск їх активності ще в далекі дев'яності. Ще тоді мені доводилося кілька разів тісно з ними контактувати і навіть відвідувати їхні «зібрання», щоб упевнитися, що для налагодження спілкування з Богом (у існуванні якого я, як праведний агностик, ще не впевнена) посередники мені не потрібні.

 

Аж ось вони з'явилися знову. Кілька тижнів тому до мене у громадському транспорті підсіла жіночка і тицьнула журнальчик релігійного ухилу з промовистим заголовком «Як стати хорошим батьком». Я коректно відмовила їй, адже батьком я не планую ставати ні зараз, ні в далекому майбутньому.

 

Потім до мене додому прийшли дві літні жіночки. Почали «обробляти» за традиційно анекдотичною схемою: «Чи не хочете поговорити про Бога?» Тоді я була ще, як мені зараз здається, цілком чемною. Тому вони залишили якусь літературу і обіцяли повернутися.

 

Аж ось настав учорашній день. Дзвінок у двері. Як завжди запізнюючись, я відчиняю їм, будучи однією ногою вже в шортах, а іншою – ще в домашніх капцях. На порозі стоять дві бабусечки: «Чи не хочете поговорити про Бога?».

 

Намагаюся донести до їхніх сивих голів, що я дійсно дуже зайнята. На що у відповідь отримую монолог: «Ви знаєте, коли на праведну землю насувався Великий Потоп, а Ной ходив і проповідував, всі теж були зайняті.... Навіщо вам помирати та горіти в пеклі, коли можна жити у раю з Богом?... Так , може, поговоримо про Бога?».

 

Я не знайшла нічого кращого, аніж просто закрити двері. Вже краще я говоритиму не про Бога, а з Богом, і без посередницьких послуг.

 

 

Фото: 1.bp.blogspot.com

Поділіться з друзями: