Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Анна Тарасова - колонка

Анна Тарасова - колонка

Прагне миру в усьому світі, відставки Ніколя Саркозі і знайти скарби династії Романових

Вони давно не давали про себе знати. Я вже і не пам'ятаю, коли востаннє з ними контактувала. Аж ось вони знову з'явилися в моєму житті. Вони – це «Свідки Єгови».

Я дуже шкодую, що в дитинстві мене не попередили про те, що все, що б я не робила, чим би не займалася у майбутньому, будуватиметься на комунікації з людьми. Спілкування, налагодження контакту – це найперше, з чого починається будь-яка суспільна справа. Це та наука, яку мають викладати найкраще та найґрунтовніше з першого класу – як коректно зрозуміти людину, як дати людині правильно зрозуміти себе.

Завжди цікавило, у чому ж причина виникнення расизму та ксенофобії. Як можна зневажати людину просто за те, що вона афроамериканець, китаєць, єврей чи араб? З недавніх пір боюся, що знаю, звідки – з особистого спілкування з представниками інших націй. Більше того, боюся, що сама стаю схожою на расистку.

Уранці в п’ятницю, 13 липня, в одній із багатоповерхівок Черкас стався цілком буденний злочин. Пограбували квартиру 25-річної Аліни. Злодії зламали замок вхідних дверей, проникли у помешкання, винесли ноутбук та гроші. Злочин було скоєно вранці, але десь вже за годину господарі були вдома.

Чужа сім'я як чужа душа – темний ліс, так одразу і не розберешся. Часом чужі історії настільки приголомшують, що навіть і не намагаєшся зрозуміти. Нещодавно мені довелось спілкуватися із однією літньою жінкою. Говорили про усе-усе: про неї, про її дітей-онуків, про літературу, про політику і, звісно, про особисте-жіноче. Найдовше та найтепліше вона розповідала про свого чоловіка, який залишив цей світ років 30 тому. Ця жінка чи не єдина з тих, кого я знаю, яка просто боготворить свого чоловіка. Для мене це дійсно шок. Тому що з родинним життям якось не складалось ні в кого з жінок із мого оточення.

Хочете знати свою долю? Ну хоча б трішечки? Добряче подумайте перед тим, як сказати «так». Бо така містична та урочиста процедура, як знайомство зі своїм майбутнім, легко може перетворитися у комедію. Саме так сталося у мене.