Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Трав 2014

Божевілля

Автор 
Читайте більше в рубриці Світлошукач - колонка
 

Як класно бути собою! Прокидаєшся зранку, дивишся навколо і думаєш: "Це що? Казка?". Енергії немає меж, відчуваєш гармонію і тишу, ніякі думки не вторгаються в твою дурну башку. А башка й не заперечує, вона ж дурна! Та і хрін з ним, тобто зі всім.

Мабуть, це і є божевілля. ААААААААААА! Почався новий день, сьогодні пішов перший сніг - і ти щасливий. Якщо це божевілля, то я хочу бути божевільним.

Дурень дивиться на світ і бачить, як сніг спокійно падає додолу. Йо-ма-йо! В нічних ліхтарях цей сніг виглядає неперевершено. Виглядає він просто як сніг, та в серці відчувається просте відчуття щастя.

Щастя в кожній миті. Йдеш і дивишся на небо і бачиш просто небо, без прикрас. І відчуваєш щастя. Ранішнє сонце проглядає крізь гілки, мерехтить у твоїх очах, а ти не кривишся і не ховаєшся; дивишся, дивишся і не можеш надивитись. Можеш своїми баньками витріщатись, доки не осліпнеш, та все ж будеш щасливим.

Класно бути божевільним. Особливо постійно, без перерв. Вітер дує тобі в пику, а ти не ховаєшся, а висуваєш свою фізіономію ще більше, нехай продувається. Головне, що ти відчуваєш це божевільне відчуття щастя.

Немає нікого біля тебе, немає з ким спілкуватись, до кого притулитись, кого б поцілувати. Немає й на кого покричати. Тому не кричиш, не спілкуєшся, не цілуєш, не кричиш.

Усе всередині врівноважено, нічого не затягує в рутину. Відчуваєш дивний спокій і гармонію, просто любиш.

Сьогодні здохну? Значить здохну! Здохну, як собака. Ніхто й не помітить. Ніхто за мною не буде плакати, ніхто мене не буде тримати за руку в останню хвилину, нікому буде сказати останні слова. Ніхто мене не похоронить. Буде лежати свіжий труп на землі безтурботно.

Та все ж цей придурок (або дурень) в останні миті свого життя помітить тільки красу навколо, навіть у найстрашніших місцях.

Це і є божевілля, коли падає сніг, а ти дивишся на нього і відчуваєш щастя.

 

 

Фото www.hdwallpapers.in

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему