Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Січ 2012

Психологічні кредити

Читайте більше в рубриці Павло Віталійович - колонка
 

Інформація здобута з власного досвіду, книжок та роздумів.

Отже, головний постулат: «Людина нічого не робить просто так», хоча не тільки людина. Подальші розмірковування є наслідком цього висловлювання.

Завжди є якийсь мотив. Він може бути свідомим або несвідомим. Логічне питання: чому?

Це комбінація причин, а саме:

 

1. Обмежена кількість їжі протягом еволюції. 

 Цьому підтвердження - наш широкий профіль у їжі, (це розвиток в «вшир») і розвинений мозок ( це розвиток в «висоту»). Наш вид намагався охопити якнайбільше джерел енергії через скупість одиничних.

 

2. Еволюційний відбір.

Отож, що ви робитимете, якщо ви працюєте на багатьох роботах, а грошей на проживання все рівно не вистачає? Ви оптимізуватимете витрати, економно опалюватимете будинок (не задавались питанням, чому температура тіла саме така, яку ми маємо? Пошукайте - ви здивуєтесь). Таких оптимізацій дуже багато (фізичних). Не будете відволікатись на «непотрібне» (потрібність визначається вашим досвідом життя, комбінацією минулих «пряників» і «батогів», так звана «психологічна»).

 

Так от, при жорсткій економії ви будете вкладати кошти в якісь афери, грати в казино і т.д.? Але наш критик в даному випадку - життя, і ті, хто помер, не залишивши потомство – це наслідок неправильного інвестування.

 

І ось ці смерті протягом еволюції виробили внутрішнього критика. Він дуже простий. Це задоволення. Якщо вам добре - значить ви рухаєтесь правильним шляхом з точки зору вашого «мозку». Це мірка, якою мозок «міряє» вклади нашої енергії, або я їх ще називаю кредитами, бо по суті це схожі речі. Так чому вклади? Бо щоб щось отримати треба створити причину, привід і чекати наслідки, які вже вас задовольнять або ні, і це, в свою чергу, змінить ваш досвід.

 

І більшість (ви будете здивовані) поведінкових алгоритмів людей так чи інакше, але переслідують мету оптимізації видатків і максимізації прибутків.

 

Сумбурно, але тут краще розповідати у вигляді діалогу (це для мене): питання (критика) - відповідь. Таким чином ви ділитесь зі мною своїми волею, кредитами, інвестиціями і мозок більш завзято працює, бо він вже отримав ту волю (аванс ;) ).

 

Тому питайте, що не зрозуміло.

Поділіться з друзями: