Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Січ 2012

Чоловіки та жінки

Читайте більше в рубриці Павло Віталійович - колонка
 

Була ситуація в житті, коли в інституті довелось почути розмови однокурсниць (кабінет маленький - 6 парт, і було "вікно" між парами) про те, що всі чоловіки козли, свол..., кобе...., що нема вже тих "справжніх" (критеріїв я не знаю) чоловіків. І от тоді в голові виник план контрнаступу, який я зараз розповім.

Так от, щоб зрозуміти проблему треба знайти причину скорочення такого виду як "чоловік справжній". Казали так, наче він зник взагалі. Значить, він колись існував і відбулась якась подія, яка поголовно винищала "вид" . Часу і місця ми не маємо, тому будемо будувати логічні св'язки.

 

Отже, що ж це за вид "чоловік" і який його стиль життя? Основні рефлекси і цілі - такі самі, як і в  представників чоловічої статі тварин. Відмінності лише в засобах в силу великого мозку і можливості охопити більший кругозір.

 

Тож, яка основна ціль будь-яких тварин? Це "жити вічно", але так як наша планета - місце досить жорстке і динамічне, то треба виробити механізм (економічний та відночас дієвий і відповідний динамічності нашої планети, іншою мовою, щоб ми могли встигати за зміною середовища) адаптаціїї до цих умов.

 

Механізм цей є не без "недоліків", але досить дієвий (ми досі живі). Всі ми вчили по біології основні типи розмноження. Але нас цікавить статевий, де потрібні представники чоловічої й жіночої статі. Але так склалося, що ми маємо складати іспит не тільки перед природою, але й перед представниками нашого типу (конкуренція і т.д.). І так вийшло, що чоловіки стали лабораторією нових "фіч", а жінки - критиком цих "фіч".·

 

Таким чином, чоловікові, щоб пройти критику жіночої статті доводиться попітніти. Ви можете не вірити, але на цьому будується вся культура людства. Всі ці художні вироби - це той інструмент. Навіть більше: треба довести не тільки жіночій статті, що ти кращий, але іншим "мужчинам". Звідси - така жага до влади і, як наслідок,  -  війни, міряння усим, що є на тілі і таке інше. Більшість наших діянь чоловічих (за винятком "менше роблю" - "більше отримую") - це засоби по проходженню критики. Вони еволюціонують, збільшуються як "вшир", так і "у висоту".

 

І так, пройшовши всі ці етапи, треба отримати винагороду - як моральну, так і тілесну. Все залежить від того, що було затрачено, і в яких пропорціях (головний постулат попередньої статті).

 

Із всього вище написаного підсумовуємо: поведінка чоловіка - це дзеркальне відображення критики жінки, її цінностей.

 

Отже, головна причина "вимирання" виду "чоловік справжній" - це "вимирання" виду "жінка спражня". 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему