Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Павло Віталійович - колонка

Павло Віталійович - колонка

Людина
(Намагаюсь бути)

Написати цю колонку мене спонукала фраза «Скажи чому ці мужлани сидячи так розставляють свої ратиці? Що вони хочуть довести? Який у них там «великий»?». Чесно кажучи, «зненацькове» питання. Ідея про відношення розміру чоловічих геніталій до кута між ратицями не позбавлена краплини істини. До цього можна додати, що:

Цей текст є реакцією на матеріал про спільний українсько-німецький проект «Скалічені, але живі. Люди з інвалідністю в Українській РСР та Німеччині після 1945 року».  

20 бер 2012

Я розглядав долю як «свободу вибору».

Це бажання має бути «універсальним» і підходити всім незалежно від національності, культури, досвіду, релігії. Це моя точка зору, яка може бути істиною.

Була ситуація в житті, коли в інституті довелось почути розмови однокурсниць (кабінет маленький - 6 парт, і було "вікно" між парами) про те, що всі чоловіки козли, свол..., кобе...., що нема вже тих "справжніх" (критеріїв я не знаю) чоловіків. І от тоді в голові виник план контрнаступу, який я зараз розповім.

Інформація здобута з власного досвіду, книжок та роздумів.

Отже, головний постулат: «Людина нічого не робить просто так», хоча не тільки людина. Подальші розмірковування є наслідком цього висловлювання.