Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Серп 2014

Вітаємо з Днем незалежності!

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

23-й рік незалежності України. Певно, достатньо часу, щоб держава визначила напрям свого розвитку, а народ відчув спільну, об'єднавчу ідею. Перші десять років ми плавали в якомусь хаосі й очікували чуда. Проте останнє десятиріччя українське суспільство розвивалося чи не найактивніше. Революція гідності - безумовно, дуже важливий крок до створення нації та консолідуючої ідеї. На зламі років і епох Україна продемонструвала, що вона прагне жити в суспільстві відкритому й демократичному, де європейські цінності прав і свобод людини - понад усе.

Сьогодні - дуже непрості часи для країни. Проте ніщо ніколи не відбувається "просто так". Революція гідності, воєнна агресія Кремля, бойові дії на Сході - усе це має стати очищенням держави й народу. Усе це творить дух єдності й спільну ідею громадянського розвитку.

Тож побажаємо Україні й собі якнайшвидше пройти випробовування й очищення, збудувавши в собі й довкола демократичну, процвітаючу, цивілізовану й культурну країну. Держава починається в кожному з нас. Тож нехай у наших серцях буде мир, добро й світло. 

 

З Днем незалежності!

 

 

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: