Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Бер 2012

Свято в тіні

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

Свято. Хто про що подумав? 99 %, як і я, -  про 8 березня. Це нормально. Може, й навіть добре. Ніхто не має права визначати, що для вас добре, а що - погано.

Хоча я особисто не люблю масових свят - коли якісь дяді там вирішують, що я маю святкувати і як. А тим більше - всілякі там показові паради-демонстрації, на яких я ще встиг побувати в дитинстві. Чи мітинги й пафосні творчі вечори - модні сьогодні.

 

Це все якось банально і якось штучно. Не від душі, одним словом. І не буду я згадувати про єврейське свято Естер, свято Клари Цеткін і так далі. І про те, що немає свята Чоловіка чи Батька. Це все - в принципі дрібниці.

 

Мені просто до вподоби відверті розмови - без галасу й крику. До вподоби, коли жінка сьогодні може вибирати, чи стати їй олігархом, боксеркою чи каратисткою, політиком, повією, домогосподаркою, п'ятою жінкою в гаремі чи п'ятою коханкою, прибиральницею чи навіть ватажком якоїсь банди робін-гудок, яка буде повертати народу награбоване. Хоча, звісно, деякі професії більш придатні для чоловіків, в яких природно закладено більше сили, агресії, вміння переступати через трупи.

 

Ну і ще, звичайно, грає роль парадокс нашого, на 97 % бідного, суспільства в тому, що воно продовжує бути якимсь "класовим" і нетолерантним. Як тільки людина одержить хоч якийсь шматок зі столу влади чи інших "благодійників" - вона відразу починає зневажати людей, які просто чесно працюють. Так би мовити, трудяг...

 

Але при чому тут професії? Ми - про жінок.

 

Сьогодні чоловіки вже вітають жінок і говорять виключно про "красу", "чарівність", "красиву половину людства", "матерів, сестер і бабусь".

 

Звісно, кому ж не подобаються красиві, сексуальні жінки? І коли ж ми ще можемо так "поприставати" до всіх наших чарівних  жінок, як не 8 березня?

 

З іншого боку, можливо, ми якось трішки однобоко сприймаємо наших любих чарівних жінок? При всій моїй повазі до дідуся Фройда, можливо, вони - не лише наше "лібідо", не лише наш сексуальний потяг і наше задоволення, задоволення чоловіків?

 

Можливо, вони - ще й потужні людські особистості, які мають оцінюватися не лише за статевими ознаками?

 

Жінки країн, які називають "розвиненими", поступово ставлять на місце нашу сексуальність і виграють судові позови лише за "наївні" наші щоденні "жарти"-залицяння.

 

Не знаю, чи потрібно воно нам? Я маю на увазі цей емансипований світ?

 

Те, що ми постійно фліртуємо з жінками - може, й добре? Якась інтрига, сексуальна енергетика, цікавіше життя?

 

Та й деяким жінкам, можливо, це подобається? Принаймні вони можуть використати свою сексуальність для кар'єрного зростання (я не говорю про якісь там послуги шефу - ні, що ви!) чи для пошуків чоловіка-олігарха. Не знаю. Та й у суперечках чи житті інколи можна не "паритися" над якимись нудотами, а використати "лібідо".

 

Як ви вважаєте?

 

Врешті, думаю, кожна жінка сама буде вирішувати якою їй бути. Власне, я цього і бажаю вам, чарівні жінки!

 

Але крім нагадувань про "обов'язки" мами-бабусі-дружини-коханки і так далі я хочу побажати вам постійного духовного розвитку і реалізації всіх ваших мрій.

 

Адже, як нам чоловікам не хотілося б, але саме жінки - душа сім'ї (знову я про якісь сімейні обов'язки, пробачте), нації і держави. 

 

Так, треба визнати, що жінки загалом - таки духовніші й мудріші ніж чоловіки, адже чоловіки з сивої давнини доводили свою правоту силою і продовжують гратися у війни, а жінкам доводиться працювати ще й головою Смеюсь

 

Єдине, про що я шкодую весь час - це про те, що після 8 березня в тіні залишається свято 9 березня. І якось не до нього уже. Шкода.

 

 

Фото myp-myp.com

Поділіться з друзями: