Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Січ 2015

Скупатися в йорданській воді

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

Дуже давно не купався в "крижаній" воді. Аж ось - чудова нагода: Дніпро разом із Кременчуцьким водосховищем перетворився в чудодійний Йордан, де Іоан символічно охрестив Ісуса. Більше того - цього дня вперше світ пізнав Божественну Трійцю.

Власне, востаннє купався на Водохреща, мабуть, років 5 тому. Мо, більше. Захворів. Відтоді психологічно якось не надто був готовий до зимових купань.

 

А сьогодні - фактично навпаки. Під Новий рік підхопив вірус, ще остаточно не відійшов, але дуже кортіло поплавати у святому Йордані.

 

Був період, коли купався серед дніпрових крижин майже щодня. Наче в космос потрапляєш. Свідомість вмить очищується від усього-усього, в тілі - великий вибух, і ти - чистий аркуш... Але то давно минуло. Хоч відчуття цього катарсису часом відлунюють в тілі й мозку.

 

Сьогодні - таки особливий день. І справа навіть не в його матеріальній складовій - цілющій воді, прагненні вірити в чудо й миттєве перетворення попелюшки в принцесу, бруду в чистоту чи темряви в світло. Утім, вірити, очевидно, варто завжди.

 

Святкування Богоявлення-Водохреща історично якось розтягнулося на два дні. Кажуть, раніше у цей день ще святкували народження Христа.

Учора намагався якось духовно очиститися під час тривалої церковної служби, попив освяченої водички.., а нині - уже фізично-моральне загартування.

 

З дещицею віри в те, що не захворію, таки пірнув у святий Йордан. Незважаючи на рань (десь 6-та годину ранку), на Дніпрі вже зібралося доволі охочих очиститися водою. Стояв намет для переодягання, авто фарами освітлювало ополонку із хрестом, роздягнені жінки із задоволенням позували-фотографувалися на морозі...

 

Навіть не помітив, як опинився у воді. Швидко побовтався, відтак традиційно тричі з головою... Лише коли вийшов з Дніпра, то відчув добрячий мороз, який пронизував кожну клітину тіла. Але за хвилю стрес минув, а пробіжка додому розігріла тіло.

 

Гарний день.

Христос охрестився!

 

 

Фото 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему