Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Січ 2016

Особливий час. Навколо - чудеса

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

Ось ми і перетнули нову часову межу. 2016. Що за нею? Нові можливості. І те, що ми приймаємо і вирощуємо в собі.

Новий рік. Життя наче завмирає. І ти оновлюєшся. Кожен - по-своєму.

Передчуття Різдва. Бог народжується у кожному з нас. Знову і знову. Невтомливо, безкінечно. Любов і світло не знає меж. Попри всі умовні втрати й досягнення.

По-особливому відчувається у це межичасся тиша. Як і миті на самоті. Якщо ти примирився з собою і світом...

Час осмислення і певних висновків. Коли ти відпускаєш усе зайве і приймаєш усе, що тобі дається. Умиротворення, золота середина. Прощення. Готовність віддавати і приймати.

Усвідомлення, що все минає і нічого тобі не належить. Але не в байдужості і безвідповідальності, а в єднанні зі всесвітом. У здатності бути частиною вищого розуму і світла. 

Час вдячності.

Дякую усім тим, хто був у моєму житті у 2015-му! Навіть на мить. Іноді секунда натхнення і любові здатна змінити життя і світ.

Дякую усім, хто підтримував і надихав мене, хто був поруч і далеко. Реально і віртуально. Тим, кого я, можливо, уже ніколи не побачу і тим, хто залишиться в моєму серці назавжди. Пам'ятайте, що ви постійно зі мною...

Вдячний і всім тим, хто ніс випробування. Без них ми не розвиваємося. А проблеми, як сказав кілька днів тому один товариш дитинства, який приїхав у відпустку з Донбасу і з яким ми цілу вічність не спілкувались, створюємо переважно самі для себе. У голові й серці. Щоб потім їх героїчно вирішувати.

Тож гарна нагода оновитися, очистити голову й серце, відпустити усі проблеми й наповнитися миром і світлом...

2015. Рік приніс мені щось нове і навіть надзвичайне. "Нове" місто, нове життя. Дари і випробування. Люди, як кораблі (привіт, Кузьма), - приходять і йдуть. Спалахують на мить, але залишають у тобі вогонь надовго...

Випадкові знайомства у потязі й місцях віддалених. І все залежить від твоєї відкритості й простоти. Маленька усмішка й іскра добра може творити чудо. Зблизити непоєднуване. Абсолютно "чужа" людина раптом стає рідною і відкриває глибини своєї душі. Нехай на короткий час.

Люди, котрі начебто близькі географічно й ментально, можуть нести темряву і руйнацію...

Але зненацька в підземному переході ти зустрічаєш янгола. Справжнє чудо. Тоді, коли тобі це потрібно. Просте, звичайне і водночас дуже світле створіння продає каву і осяює твою душу. Навіть якщо ти більше її ніколи не зустрінеш. Янгол прийде в іншій людині. Вони - навколо нас, Вони можуть бути в нас. Головне - відкритися. І не боятися.

2015-й подарував мені й втілення мрії. Маленької, проте, можливо, у майбутньому визначальної для мого життя. Хто зна. "Вперше" - це наче нове народження, єднання з чимось незвіданим і великим.

Я вперше побував у місці, про яке довго марив. Місці доволі віддаленому. Місці, яке, радше, визначає не географія, а стан душі. При чому така можливість мені була подарована двічі... Різні місця, але одна сутність. Твоя.

Там я зустрів нових "янголів", нові відкриття, випробування і, певною мірою, чудеса. Там я відчув у собі щось важливе... І вкотре зрозумів, що ти бачиш те, що хочеш побачити. І живеш так, як хочеш жити.

Дякую за все!

Один із головних висновків 2015-го для мене - не створювати ілюзій і зайвих очікувань. Сприймати все просто і бути вдячним. Розчарування може зруйнувати все. А "неприємності" і те, що ми сприймаємо як трагедію, насправді можуть бути великим даром і щастям.

З новим роком, новими можливостями і чудесами!

 

Фото - candescent-media.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему