Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Серп 2014

НародUA уже зібрав і поширив у світі щастя й світло ста людей

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

Час од часу варто зробити паузу й оцінити ситуацію збоку. Побачити динаміку розвитку, досягнення і проблеми, з якими потрібно попрацювати. Врешті, оцінити всі ті чудеса й події навколо нас, які в суєті й поспіху не помічаєш. Так, дивишся на "Щастя" в нашому проекті й розумієш, що це - справжнє чудо. НародUA, окрім безлічі цікавих статей про хороших людей, щастя і розвиток особистості, виключно в рубриці "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" вже зібрав і поширив у світі за достатньо невеликий проміжок часу рівно сто історій щастя наших людей. Історій "звичайних" людей, які діляться незвичайним світлом і радістю з іншими. Це світло й добро сьогодні, певно, потрібні як ніколи. Тож дякуємо всім, хто долучається до цієї доброї справи! Дякуємо, безумовно, Аллі Плахтій, яка активно реалізує цю ідею... 

Пригадую, ця ідея й рубрика - поширення щастя й світла за допомогою подібних опитувань - виникла ще при народженні проекту НародUA. Проте інформаційний потік і постійні людські баталії-проблеми дещо віддалили у часі реалізацію "Щастя". Проте сьогодні, на щастя, ми вийшли на той унікальний формат, який і задумувався. Не боїмося змінюватися, тобто постійно розвиватися.

Дякуємо всім, хто долучається, розширюючи наш спільний світогляд і розширюючи горизонти світла. Ми завжди відкриті для вас, для змін, для розвитку.

Так ось, коли я - майже "випадково" - оглядав героїв нашої рубрики "Щастя: люди" в усій їх різноманітності й нарахував рівно сто "поширювачів щастя", то закортіло зробити щось приємне. Так з'явилася ідея зробити невеличкий подарунок сотому герою і носію світла. 

Сотим героєм щастя НародUA стала Юлія Борисенко. Саме ця героїня, котра поділилася з нами і світом своїм щастям, отримає книгу. Пропонуємо Юлії самій вибрати будь-яку книгу видавництва "Свічадо", яке відоме цікавими книжками для розвитку (наші читачі, скажімо, вже знайомі з історіями для душі Бруно Ферреро чи Піно Пелегріно).

Діліться щастям і світлом) Життя тоді постійно готує нам приємні сюрпризи.

 

 

Фото www.hpinkcartridges.co.uk

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему