Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Груд 2011

НародUA: любов до людей

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

Кожна людина рано чи пізно в житті зустрічається з вибором.

Перший, звичний варіант – жити й працювати в визначених кимось вузьких рамках, не думаючи про розвиток і цінності життя, бути поглинутим порожнечею, суєтою, побутом, виживанням…

Другий – відкинути паніку, страх, відійти від суєти, заробляння-споживання, від шаленого ритму білки в колесі, від праці на не дуже хороших людей, від усіляких шахрайств і «лохотронів», від життя не зовсім усвідомленого й цінного. І, врешті, кардинально змінити життя.

До когось цей вибір приходить раніше, до когось взагалі не приходить. Мабуть, так легше. Усе життя створювати якісь ілюзії, якусь «матрицю» із вигаданими цінностями й замкнутим колом. Врешті, не ризикувати, не йти проти течії, не бути білою вороною чи білим вовком.

Так чи інакше, перед вами – спроба відійти від нав’язливих, не зовсім чесних та цінних стандартів і навіть способу мислення. Це незалежне і, як ми називаємо, народне інтернет-видання – своєрідний виклик тіньовим, закулісним схемам у журналістиці і взагалі в житті. Це і особистий мій «перехід» на інший рівень розвитку. Це і спроба допомогти тисячам, сотням тисяч людей знайти справедливість, цінності, радість життя і, врешті, себе.

Але як, скажу я вам, було важко звільнитися від цих нав’язливих стереотипів і навіть ворожого ставлення зовнішнього світу.

Адже людям в рамках, а тип паче людям, які творять ці рамки, важко зрозуміти людей без них, людей, які наважилися вирвати (можливо, і з кров’ю) шматок матриці й вичистити свій вінчестер від вірусів та шпигунських програм.

Зрештою, довелося пройти випробування й очищення від шкідливого «коду». Проте результат уже виправдав себе. Серйозне розчарування в людях поступово змінюється в душі зростаючою любов’ю до них.

Отже, шановні друзі, робіть те, що вам подобається, вийдіть з «матриці», станьте щасливими, полюбіть себе і цей світ.

 

Багато хто, ще не прочитавши жодного матеріалу видання, відразу запитує: «Хто стоїть за цим сайтом?»

«Назвіть мені прізвище, партію, корпорацію…» – уже дають розпорядження інші.

Щоб не завдавати зайвих клопотів людям і не розбурхувати фантазію після невдалих пошуків одразу дам відповідь.

За інтернет-виданням НародUA не стоїть жоден олігарх, жодна партія, жодна структура.

Наступне питання: «Хто ж створив сайт?»

Його так само не створила жодна партія чи бізнес-структура. Як і не фінансували його створення. Тому ми, так би мовити. «чисті» від усіляких маніпуляційних технологій.

Щоб остаточно відкриту «таємницю» створення і не продукувати щоразу безліч питань відповім просто й чітко: інтернет-видання створене особисто мною і за наші скромні сімейні доходи. Крапка.

Для цього, звісно, довелося пройти певну життєву «школу успіху». І скажу вам, як завжди, відверто: якщо ви хочете досягти успіху й не залежати від «сильних світу цього» – найміть на роботу не інших, а себе. Пізнайте, наскільки зможете, все «від А до Я» у справі, яку ви обрали, навіть тимчасово, справою свого життя.

Оволодійте по можливості фактично всіма основними «секретами» вашої справи, навіть якщо ви й не будете цим всім особисто займатися. Врешті, ви згодом залучите до проекту однодумців та колег, але ваш досвід і знання дозволять вам як контролювати всі елементи справи, так і бачити цілісну картину і перспективи.

Таким чином, вирішивши відійти від «проїдання» життя, мені довелося освоїти принципи сайтобудування, інтернет-технологій, дизайну і так далі. Звичайно, я не став професійним програмістом, але опанував те, що потрібно для реалізації проекту. Цього, як на мене, поки достатньо.

Тож, любі друзі, я робив це все своїми ж руками й мізками практично з нуля. Окрім системи управління контентом (освоєння php, сподіваюся, попереду) й відповідних «плагінів», шаблонів тощо цієї системи. Звісно, попрацював і над дизайнерським стилем й «фішками».

Як бачите, нами свідомо створений ресурсоємкий, багатофункціональний і водночас красивий, вишуканий проект журнального формату, щоб читачі не лише знайшли цікаву для них інформацію, але й отримали задоволення від відвідування сайту.

На щастя, моїм партнером у цьому проекті є журналістка Вікторія Кобиляцька, яка допомагає і, сподіватимуся, допомагатиме й надалі в різних творчих питаннях.

Таким чином два професійні журналісти, випускники Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, стали основним ядром незалежного інтернет-видання НародUA.

Дуже вдячні й чудовому знавцю іноземних мов та творчій людині Аллі Кукобі, яка перекладає для нас цікаві матеріали іноземної періодики.

Також дякуємо Наталії Коломієць, Нілі Салаутіній, Володимиру Арєнєву, Сергію Руженцеву, Тарасу Крамаренку, Сергію Сітьку та багатьом іншим людям, які вже стали героями історії, яку ми пишемо разом з усіма вами. Історії народу, без поділу на касти й відбору «грошових мішків» чи «просунутих» у публічне життя.

Сподіваємося, що до нас чи в ролі «героїв» нашої історії, чи в ролі наших партнерів (як правило, ці ролі поєднуються для спільного блага Народу) приєднаються мільйони українців усіх континентів. І ми зробимо цей світ кращим.

НародUA пише про людей і вдосконалюється в любові до людей. Людей з народу.

І ми дуже вдячні Богові за можливість такого вдосконалення, яке постало на місці, де колись «матриця» провокувала розчарування й цинізм.

А владі й усім, хто йде туди, був чи буде там (фактичні всі політики достатньо «наїлися» влади й перебігають з партії в партію) залишаємо стимул для вдосконалення, зокрема й любові до народу – нашу конструктивну критику.

 

На нашому сайті Ви знайдете однодумців, тут всі «свої», всі – з народу.

Ставайте нашими друзями – пишіть нам.

Почувайтеся в нас, як удома. Відвідуйте нас із горнятком кави чи чаю та отримуйте задоволення від життя.

 

Поділіться з друзями: