Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Трав 2014

Мама і День матері

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

День матері - насправді великий день. Дякую тобі, мамо, за те, що через чудо народження подарувала мені життя! Вибач за всі випробування і біль, завданий тобі. Я тебе люблю. Знаю, що все життя віддала для того, щоб твої діти були щасливі й жили краще.

Мене навряд чи можна назвати дуже хорошим сином, адже "вилетів з гнізда" і шукаю свій шлях далеко від тебе. Рідко приїжджаю, але думаю про тебе і молюся за тебе. 

 

Дякую тобі, мамо, що, коли був маленьким і в мене страшенно боліли ноги - шалено кричав, не спав чи мав інші проблеми через нестачу кальцію - ти рятувала мене своєю любов'ю і обіймами. І так могли минати цілі дні й ночі. Врешті, завдяки тобі й життю я став витривалішим, і цими ногами потім встановлював якісь спортивні рекорди школи і міста... Дякую тобі!

 

 IMGP3003

 

Дякую, тобі, мамо, що дарувала мені влітку можливість жити з бабусею і дідусем серед природи й землі на твоїй батьківщині, на Поділлі! Це було неймовірне щастя! Ця земля давала мені безмежні сили й любов. Блукати "нескінченними" полями, пасти з дідусем корову, гратися "в сошки", вчитися кричати "горлицею", символом щастя, бігати, стрибати, працювати, допомагати. Впевнений, саме ці часи подарували мені те відчуття щастя і свободи, яке назавжди зберігається в моєму серці. Врешті, саме тут я пізнавав духовність, доброту, творчість і багато іншого. Дякую тобі!

 

 IMGP3061

IMGP3054 1

 IMGP3023

 

Дякую тобі, мамо, що навчила мене самостійності й відповідальності. Так, я знав, що школа і мої успіхи - тільки моя справа, і що все я маю зробити самостійно. Урешті, коли я вирішив заради цікавості довести собі, що можу здобути, те, що лиш захочу, то закінчив школу із золотою медаллю. Дякую тобі.

 

IMGP3084 1IMGP3089

 

Дякую тобі, мамо, за розуміння, що людина може все, чого вона прагне. І кожен може постійно відкривати у собі нові таланти. З твоєї легкої руки я, таким чином, волею і бажанням, став писати і пізнав шлях творчості й журналістики. І яким би не був шлях, відкриття нових талантів - це розвиток і наполегливість. Дякую тобі.

 

 
IMGP3108IMGP3195IMGP3228

 

Дякую тобі, мамо, за уроки життя, які я отримав з твоєї руки, в Києві. Такі уроки життя роблять людину сильнішою і витривалішою. Дякую тобі!

 

IMGP3017

IMGP3229IMGP3230

 

Дякую тобі, мамо, за сина! Без тебе ж не було б ні мене, ні його :) Дякую за любов, яку я міг віддавати своєму чадові.

 

IMGP3080

 

Дякую, тобі, мамо, за те, що важко все життя працювала, щоб допомогти мені!

 

IGP02891

 

Дякую, мамо, що як ніхто турбуєшся про мене і любиш мене! 

 

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему