Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Лип 2014

Люди

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

Люди приходять у твоє життя і відходять. Головне - зберегти щось світле, зберегти мир і спокій. Іноді треба мати мужність і віру, щоб зберегти людей. Інколи потрібно ще більше мужності й мудрості, щоб їх відпустити. Люди насправді хороші, хоч іноді кортить відшмагати по задньому місці, щоб дійшло це розуміння. І себе, й інших. Іноді достатньо відкритися, щоб стати людиною. І відкрити людей. Гарна нагода це зробити, коли мандруєш. Кажуть, з чужими людьми це легше. Скажімо, як от у мене: тиждень мандрів з "чужою" людиною, та ще й автостопом.

Емоції зашкалюють. Сподіваюся, ще дозрію до матеріалу. Але це справжні відчуття, справжнє життя. Іноді важко відкритися. Часом це боляче. Проте це потрібно, щоб відчути себе і людей.

Ти спілкуєшся з абсолютно різними людьми. Християнами, мусульманами, атеїстами, людьми різних націй і світоглядів, зустрічаєш якихось "волхвів" чи інших дивних людей. У кожного - своє життя, свої правила гри. І ти раптом усвідомлюєш, що в цьому світі достатньо хороших людей. Усі вони унікальні. Вони добрі. Якщо самі цього захочуть. Якщо бачать добро. В собі та інших.

Обов'язково куплю Коран. Просто як знак поваги до інших. Як ще один ключ до пізнання. Себе разом з іншими.

 

 

 

Фото - Ніна Поліщук

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему