Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Черв 2014

Літо і діти

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

Перший день літа. Син відраховував дні до цього моменту. І навіть привітав з останнім днем весни. І, звісно, опівночі не забув привітати з початком літа. Ну дуже любить він літо. Може, невипадково 1 червня - Всесвітній день захисту дітей? Я теж люблю цю пору, хоча не виношу спеку. Може, тому, що моя стихія - вода... Але, звичайно, більше люблю сина. Це - справжнє щастя, незважаючи на всі "війни" й "виховні" моменти.

У мене літо теж асоціюється з дитинством, коли з міського асфальту потрапляв на 3 місяці на подільську землю, до полів, трав, вітрів, сонця...

Але сьогодні дитинство - це син. Наче стаєш дитиною знову. І розвиваєшся разом з ним. Пам'ятаю його народження. Точніше, як ми разом його народжували, як побачив його в перші секунди життя, як узяв на руки, як співав йому "Котику...". А скільки любові вклали в дитину ще до народження. Слава Богу, що він дав нам це відчути і пережити. Таке щастя, певно, не кожному відкривається. Коли ти розчиняєшся в теплі й любові. Справжня фантастика. 

Були різні часи, різні етапи "виховання". Часом не вистачало терпіння, досвіду чи власного прикладу, часто перфекціонізм заважав цінувати миті щастя, часом вимагав від нього й чекав поведінки дорослого. Були складні часи, "війни" з характером, з собою і всім іншим. 

Але сьогодні вже розумію, що зробити дитину "правильною" і дорослою - абсолютна маячня. У дітях - справжнє життя, справжні відчуття.

 

children

 

Вчуся у сина бути живим і відчувати момент-щастя. Дякую, тобі, сину... Дякую вам, усі діти Землі, за те, що ви вчите нас справжнім відчуттям і справжньому щастю.

Якщо ми хочемо знайти своє "Я" - потрібно, мабуть, просто згадати свої дитячі відчуття й захоплення. Потрібно стати дитиною. Вірити у свої мрії, жити ними. Радіти кожній дрібниці. А не обмежувати себе світом "дорослих" понять і уявлень - надто практичних і приземлених.

 

Поділіться з друзями: