Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Черв 2013

Колишній "мєнт" - про нинішню міліцію і владу

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

Життя - чудернацька річ. Якось - дуже дивно й неочікувано - познайомився з афганцем і "мєнтом" в одній особі. Колишнім "опером". Але ж, як знаємо, вони колишніми не бувають. Працював він в міліції чи то 30, чи 35 років. Пройшов не одну "бойову" точку. Настрілявся достатньо. 2,5 роки в землянках Афганістану, потім - Карабах, Пакистан. "Ганяв" кавказців, кримських татар, українців. Побував в багатьох країнах, в тому числі, в Європі. Каже, що нинішню владу в Україні та всіх цих олігархів разом з їхніми дітьми потрібно зібрати на баржі й розстріляти. Чому з дітьми? Тому що вони вже виховані ублюдками-злочинцями, які будуть цей народ використовувати як тільки можна...

Він грубуватий і достатньо нервовий. Каже, що був колись контужений. У нього багато "совкових" і "тоталітарних" думок в голові. Скажімо, любить виправдовувати Сталіна. Втім, він не є божевільним і доволі тверезо дивиться на речі. Звісно, враховуючи всю його "бойову" історію. Історію постійної "гри у войнушки" цього людства й "великих імперій".

Каже, що інакше людина не може.

 

Він достатньо знає всю державну-чиновницьку-міліцейську систему, де працював десятки років.

Зізнається, що в міліції сьогодні мало нормальних людей. Щоб потрапити туди, потрібно заплатити як мінімум дві тисячі доларів. Щоб піти на підвищення - знову плати. А потім ці всі гроші міліція швидко "відбиває" на хабарах. 

Згадує, як колись, ще в Радянському Союзі, він потрапив в одну з республік Союзу. Там всі міліціонери були родичами і платили кілька тисяч радянських рублів за те, щоб стати "правоохоронцем". За його словами, сьогодні така реальність фактично в усіх "колишніх" республіках.

 

Згадує, як в Черкасах під дахом влади "заправляли" всякі банди. Потім, коли мером був Володимир Олійник, місцевих нібито замінили чеченці. Олійник начебто домовився з ними і віддав їм Черкаси. Черкаських "ватажків" тоді дещо постріляли-поганяли. "Торпеда" втік на кілька років.

 

Але потім чеченців почали потроху витісняти. Вбили серед білого дня біля магазину одного з їх авторитетів... І понеслося.

 

Колишній "опер" говорить, що "Норіка" пристрелили спецслужби. А потім міліція взяла бандитів повністю під свій контроль. Відтак почала створювати свої "банди", щоб потім з ними "боротись" і заробляти гроші на "постраждалих".

 

Мовляв, сьогодні міліція контролює все і збирає "дань" як рекет. 

Залишилися тільки дрібні злодюжки, яких ловлять і карають для звітності. Якщо ти мільйони крадеш і в системі - все чікі-пікі. Якщо буханку вкрав чи ще щось таке - ти найбільший злочинець і тебе треба знищити.

 

Потім чоловік згадує Кучму. Леоніда. Тобто президента колишнього. Зокрема, розповідає про його приїзд в Канів на Чернечу гору. Міліція і СБУ охороняли "першу особу". Кучма був з дочкою (та, що Олена Пінчук). Вони "квасили" в музеї. Наш Леонід Данилович вийшов дуже п'яний. Його підтримували. Аж ось до Президента підійшла старенька згорблена бабуся і каже: "Леонід Данилович, подивіться на мої руки". Показала свої натруджені, просякнуті потом і землею руки. Президент у відповідь показав свої: "А подивись на мої руки". І пішов, хитаючись.

Відтак вийшла доня Кучми. Щось дуже кричала і матюкалася. Її оточення намагалося заспокоювати: "Тихіше, люди..."

"Це не люди, це - бидло!" - крикнула вона і пішла, продовжуючи матюкатись.

 

"Таких треба розстрілювати. І батьків, і дітей. зібрати цю всю наволоч на баржу - і все. Їх так виховують, що люди - це бидло, з яким можна робити, що хочеш. Полювати на них, вбивати, грабувати... Вони мільйони собі гребуть, захоплюють заводи, землю, а люди голодують", - каже колишній "мєнт". 

Він знову говорить про міліцію, яка постійно розростається, щоб людей контролювати і захистити від них бандитів при владі. "Це диктатура називається", - цитує він з курсу партшколи.

"Про них журналістам треба писати, а не всяку хєрню", - підсумовує він.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото http://ord-ua.com

 

Поділіться з друзями: