Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Вер 2014

Іноді навіть дрібниця може змінити світ

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

Уміння помічати насамперед хороше й світле - це насправді, мабуть, найголовніша річ у світі, мистецтво якої людина повинна опановувати завжди не лише в сім'ях чи якихось духовних спільнотах. Як і вміння ігнорувати всіляку нечисть. Утім, іноді і в бруді варто відшукати щось цінне і очистити його. Часом надихають й роблять життя світлішим навіть "дрібниці".

Скажімо, я от уже двічі замовляв поштою у видавництві "Свічадо" різну літературу. І коли ти раптом в звичайнісінькому поштову відділенні, де не особливо переймаються культурою обслуговування, отримуєш не просто пакунок з книжками, а пакунок, розмальований всілякими смайликами та іншими незвичними в таких ситуаціях штуками, - тебе знову проймає відчуття щастя і блаженства.

 

1409250002 11409250003 1

 

Для мене, чесно кажучи, це було якесь чудо. Маленьке, але справжнє диво.

І ти дякуєш Всесвіту, що є людина, якій раптом спало на думку робити подібні речі. Думаєш, як вона до цього дійшла, що її надихнуло і так далі.

Дрібниці, які насправді можуть змінювати не лише п'ятихвилинний настрій, але й, можливо, цілий день чи навіть усе життя. Адже після цього хочеться щось подібне зробити для інших.

Може, й не всі зрозуміють такі речі, але ж і не всі, певно, мають їх розуміти. Головне, щоб ти це збагнув і це світло тебе хоч трішки наповнило.

 

 

Фото www.gurusfeet.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему