Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Серп 2014

Гроші - можливість вдосконалювати свою любов

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

Усе життя сприймав гроші як таке собі зло, якого треба максимально уникати, щоб воно тебе не поглинуло. Але таке сприйняття, по-перше, заважає "позитивному мисленню", а, по-друге, іноді перешкоджає використовувати можливості для розвитку і життя, які тобі дає світ. Ні, стати грошопоклонником - не вихід, звісно. Принаймні, не шлях розвитку. Але після деякого часу пошуків (у підсвідомості) якоїсь позитивної "установки" щодо грошей, видається, знайшов її. Вийшла така собі чудернацька формула "Гроші - це любов". Кумедна формула, але з точки зору нормального сприйняття і самовдосконалення воно десь так і виходить.

Не мається на увазі любов до грошей як абсолют у всіляких "секретних" теоріях про те, як заробляти побільше. Хоча все у нашому житті, так чи інакше, потрібно любити і приймати.

У чому переважно знаходять позитив грошей люди? У їх кількості :) І можливостях жити "краще".

Інше питання - що стоїть за цим "краще"? Для мене це не кількість речей-іграшок навколо і навіть не комфорт чи задоволення.

Можливо, варто тут мати на увазі саме розвиток, любов, допомогу іншим? Принаймні хочу себе в цьому переконати.

Тоді з'являється якась конкретна позитивна ціль і асоціація, коли гроші не зосереджені на "его".

З одного боку, є небезпека втратити реальне, справжнє життя, зациклившись на "зароблянні" і служінні грошам.

З іншого, як би не було, але гроші у нас є не просто так (як "вимушена необхідність" у моєму сприйнятті). Отже, потрібно їх прийняти і правильно використовувати. Для добрих справ.

Врешті, що б я робив, якби не було грошей і я б отримував все необхідне як "манну небесну"? Якби думав про розвиток, то, певно, десь в ізоляції від суєти світу, в якійсь там самотній "медитації" і в самопізнанні :)

Або "байдикував", або, в іншому випадку, зайнявся справами, до яких "лежить душа". Але і тут відсутність потреби отримувати від світу якусь конкретну матеріальну річ, потрібну для життя, обмежувала б комунікацію з іншими, з цим світом. І повноцінного обміну між людьми, можливо, б не було. Тому й допомога іншим, в тому числі у вдосконаленні, тобто повноцінна взаємодія людей, була б під питанням. Отже, під сумнівом тоді - і любов.

Але ж остання - чи не єдиний шлях розвитку.

Може, так чи інакше, але гроші покликані стимулювати нашу комунікацію з іншими, нашу взаємодію зі світом. Покликані розвивати нашу любов?

Утім, варто, мабуть, завжди пам'ятати, що любов - це більше ніж гроші й це не любов до грошей в абсолютному сенсі :)

Якось так воно мислиться. І нехай буде так :)

 

 

Фото campusdiaries.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему