Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Трав 2014

Фізкульт-привіт, щастя

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

Усе ніяк не відновлю ранкові пробіжки. Тому по-доброму заздрю Аллі Плахтій, яка бігає свої марафони по колу, народжуючись кожен ранок. Але перший, маленький, але важливий, крок до здоров'я і щастя ми з сином все ж зробили.

Ми почали робити зарядку. Всього-на-всього. Елементарно. Насправді - це дуже потужна річ :) І це дійсно має відношення до щастя. Така елементарна практика як невеличка зарядка достатньо добре тонізує. Крім того, це - чудова річ для розвитку волі. Адже лінь постійно говорить: ну навіщо воно, можна поспати, відпочити чи зайнятись чимось важливішим. Та навіть 5-10 хвилин зарядки активізують м'язи і системи організму. І тілу приємно, і духу добре. І настрій покращується. Ще одна одна можливість додати плюс у свої "заслуги" :) Тож виходить ще один "рецепт щастя" - робити зарядку, бігати...

До пробіжок, сподіваюся, теж дійдемо. На все свій час. Адже біг - не просто розвиток м'язів, активізація обміну речовин, звільнення від усього зайвого в тілі і так далі. Це своєрідний експеримент з часом і простором. Наче ти от-от потрапиш в якийсь інший вимір. Інколи навіть здається, що от-от полетиш. А яке відчуття, коли біжиш якісь стаєрські дистанції і приходить друге чи третє дихання :) Утім, це вже для "гурманів", які прагнуть порозважатися над своїм тілом і духом.

Одним словом, фізкульт-привіт, щастя :)

 

 

Фото synthiya.blogspot.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему