Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Бер 2013

Чому взагалі не існує чорного і білого?

Читайте більше в рубриці Олександр Солонець - колонка
 

Не існує тільки білого чи тільки чорного? Я вам більше скажу: давно не секрет, що взагалі білого і чорного не існує.

Тобто таких кольорів в природі немає. Навколо себе ми не знайдемо білого чи чорного. Звісно, в їх еталонному вимірі. Насправді виявиться, що те, що ми вважаємо чорним, - темнокоричневе з якимись там відтінками й домішками безліч кольорів. З білим - те саме. В один момент виявиться, що це - чорне.

Так само, напевно, добро і зло.

 

Особливо це розуміють художники, фотографи та їм подібні, які працюють з цими самими кольорами. Тут ви вже в пошуках потрібного балансу білого чи саме такої-то фарби трішки заглибитеся в таємницю кольорів.

Та й будь-яка людина з понять фізики пригадує, як твориться та чи інша фарба, з чого складається спектр, веселка і так далі.

 

Врешті, кожна людина сприймає кольори по-особливому. Недаремно в кожної людини є свої "рідні", які допомагають їй, що називається, "впасти на дзен" і дуже добре впливають на стан, настрій і так далі. Що говорити - справжня тобі колірна терапія.

 

Взагалі це схоже на якусь магію. Кожен з нас якоюсь мірою в цьому плані художник-маг. Ми навіть кольори бачимо по-своєму. Так, ми не раз з дружиною сприймали кольори зовсім по-іншому, хоч, здається, і не маємо кольорових відхилень.

 

Вона каже "рожевий" чи "зелений", а для мене там рожевого чи зеленого і близько немає. Це щось жовтогарячо-червоне чи бірюзове, чи блакитно-якесь-там...

Виникають навіть цілі батальні дискусії навколо кольорів.

 

Взагалі люблю зелений колір. Колись на першому курсі універу треба було писати твір про яблуко. Почав я дуже "оригінально"-науково, а закінчив якось замальовкою про зелений колір зеленого яблука. Чомусь викладач і однокурсники виділили цю писанину. Мабуть, тому, що відчули мою "зелену" енергію...

 

В світі, як на мене, не існує нічого абсолютного. Навіть абсолютних істин (ого, загнув).

Бог? Світло світла? Диявол? Темінь темноти?

Це звісно, "єресь", але, можливо, - там теж різні відтінки і навіть різні енергії. Як добро, так і зло.

Як людині неможливо пізнати щастя, не пізнавши страждань, так і ЕНЕРГІЯ не може бути ізольовано-сталою без жодних ознак життя. Це вже не енергія, не життя, це - смерть.

 

Цікаво, що навіть в християнстві диявол, тобто нібито найгірше-найчорніше-найнегативніше цього світу - колишній перший ангел, світло-світла.

Але вистачить релігії. Чи може людина стати "білою", не будучи "чорною"? Чи взагалі існують такі кольори-люди?

 

Якось мені в фейсбуці скинули цікавенький пост про одного шамана. Не має значення, чи він там з Чукотки, чи з Китаю, чи з України. Так ось, шаман мав викликати дощ у місцині, яка давно знемагала від спраги, щоб не допустити голод. Цей мудрий чоловік таки "викликав" дощ. Потім він цікавим туристам зізнався, що насправді нічого не викликав, а лише опустився до рівня жителів цієї місцевості, а потім разом з ними піднявся до гармонії. І тоді стало все добре. 

 

Нам часто бракує не світла чи темряви, а людей, які б були поруч і змогли разом з нами підніматися і падати. Людей, які б не були засліплені якось манією, а які б могли мислити, спілкуватись і змінюватись разом з нами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Фото http://wallpapersstore.net

 

Поділіться з друзями: