Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Олександр Солонець - колонка

Олександр Солонець - колонка

Вважає, що шукає щось не одну тисячу років...

Не існує тільки білого чи тільки чорного? Я вам більше скажу: давно не секрет, що взагалі білого і чорного не існує.

Якось переглянув фільм "Ціна пристрасті" ("The Ledge"). До слова, про кіно. Воно поступово, принаймні в мене особисто, витісняє театр.

Одна із команд, «груп підтримки» Президента Віктора Януковича готує для останнього сценарій визнання виборів недійсними. І цей сценарій є на сьогодні дуже реальним, зважаючи на кілька причин. По-перше, Партія регіонів без масових і дуже брутальних фальсифікацій не зможе набрати більше 10-15 % голосів, що для неї, як і "взяття" навіть 25 %, - фактично означає втрату контролю над Верховною Радою. Крім того, повторні вибори – додаткова можливість «викачати» серйозні ресурси з далеко не бідних кандидатів-мажоритарників,  різноманітних «спонсорів» та більшості підприємств, які знову змушені будуть платити «данину» на вибори. 

Наметове містечко в Черкасах вдруге знесли. Другого разу "добре попрацював" спецпідрозділ міліції. Таким чином немасові та якоюсь мірою політичні протести в Черкасах проти скандального мовного закону, який розколює країну, влада перетворює в достатньо потужний громадський рух. По суті Черкащина після Києва стала першим "плацдармом", де силовики розганяли "мовних" протестантів. Без "відмашки" черкаського губернатора Сергія Тулуба міліція навряд чи пішла б на такі дії. Незаконні дії. Адже протестанти діяли в правовому полі, подавши заявку на проведення відповідної акції того ж 6 липня. Тож Сергій Тулуб "прославився". Услід за Віктором Януковичем він вкотре збільшує вплив опозиції, а також об'єднує громадян проти влади.

Євро-2012 таки почалося. Уже й для нашої збірної. Чи викличе турнір патріотичний бум?

Під час сесії Черкаської міської ради 10 травня депутат-бізнесмен від "Батьківщини" Роман Діскант та міський голова Черкас Сергій Одарич перешкоджали журналісту НародUA виконувати свої професійні обов'язки. Зокрема, фотографувати новопризначену заступницю міського голови Людмилу Зарічну. Це сталося тоді, коли  журналіст НародUA на декілька секунд підійшов і зупинився неподалік Людмили Зарічної, щоб її сфотографувати. У цей момент БЮТівський бізнесмен Роман Діскант заявив, що журналіст заважає йому бачити мера. І в доволі хамському тоні вимагав "відійти". Проте журналіст НародUA йому відповів, що відійде після того, як сфотографує.

Давно перестав бути фаном, фанатом і частково - навіть уболівальником. Та й фаном, в принципі, ніколи й не був. У дитинстві, звісно, всі "перехворіли" футболом і походами на стадіон. А сьогодні я питаю: навіщо нам "Євро-2012"? А також крамольно думаю, що, можливо, тим же "Карпатам" було б корисно - принаймні на певний час - "вилетіти" в Першу лігу, до чого вони сьогодні близькі, як ніколи. І взагалі: як на мене, Перша ліга українського футболу куди футбольніша, ніж "Прем'єр-ліга"...

Свято. Хто про що подумав? 99 %, як і я, -  про 8 березня. Це нормально. Може, й навіть добре. Ніхто не має права визначати, що для вас добре, а що - погано.

«ТойХтоПройшовКрізьВогонь» сьогодні активно обговорюється. Критикують – достатньо агресивно – новий український фільм, як правило, люди, які здебільшого дивляться невибагливі серіали, тусуються біля якихось конкуруючих угрупувань або просто не сприймають щось таке «хохляцьке».

Кожна людина рано чи пізно в житті зустрічається з вибором.

Перший, звичний варіант – жити й працювати в визначених кимось вузьких рамках, не думаючи про розвиток і цінності життя, бути поглинутим порожнечею, суєтою, побутом, виживанням…

«ПочатокПопередня12345НаступнаКінець»
Сторінка 5 з 5