Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Олександр Солонець - колонка

Олександр Солонець - колонка

Вважає, що шукає щось не одну тисячу років...

Коли вперше щось бачиш - це справжнє чудо. Принаймні, якщо це не щось жахливе. Щастя у дитинстві пов'язане з відчуттям цього чуда. Чуда пізнання-відкриття. Коли ми недавно з дружиною вперше у житті побачили світляка, то, якоюсь мірою, відчули це щастя. Ще б не чудо! Таке яскраве, таємниче. Мабуть, це була світлячиха, тобто жук жіночої статі. Вона сяяла вночі яскравим зеленим світлом як зірка чи ліхтар для заблудлих чи мандрівних душ.

Часу од часу людину проймає ностальгія. Як от коли ми вчора на півдня заїхали до Києва. Місто, якому віддаєш дев'ять років життя, так чи інакше десь залишається. Найперше - рідними людьми. Втім, інколи не маєш можливості побачити усіх, кого хочеш. Цей день нам приніс купу ромашок, круїз пароплавом, ігри з малечею, а ще "окопи" й ностальгію за перепічкою.

Життя - чудернацька річ. Якось - дуже дивно й неочікувано - познайомився з афганцем і "мєнтом" в одній особі. Колишнім "опером". Але ж, як знаємо, вони колишніми не бувають. Працював він в міліції чи то 30, чи 35 років. Пройшов не одну "бойову" точку. Настрілявся достатньо. 2,5 роки в землянках Афганістану, потім - Карабах, Пакистан. "Ганяв" кавказців, кримських татар, українців. Побував в багатьох країнах, в тому числі, в Європі. Каже, що нинішню владу в Україні та всіх цих олігархів разом з їхніми дітьми потрібно зібрати на баржі й розстріляти. Чому з дітьми? Тому що вони вже виховані ублюдками-злочинцями, які будуть цей народ використовувати як тільки можна...

Рідко ходимо в кінотеатр, бо звикли до домашнього "кінозалу". Аж ось - "Великий Гетсбі" від австралійського режисера База Лурманна. Таке собі голлівудське шоу. Гарно дивиться в 3D на великому екрані. Ретрофантезійна кінокартина про американські мрії, жінок і гроші. Яка ж мрія без жінок? Які ж жінки без мрій/грошей?

Що може бути прекрасніше для чоловіка за смачну їжу? Хіба що смачна жінка. У цьому жарті, звісно, є якась дещиця жарту. Як би там не було, але мій восьмирічний син страшенно полюбляє всілякі смаколики. Найперше, очевидно, не дуже корисні на кшталт всякої смаженини і солодощів. Він іноді бурчить, що ми нічого "нормального" не готуємо і шалено любить Новий рік, гостей та подібні нагоди поласувати. Учора синок дозрів до нового етапу гастрономічного розвитку. Він вирішив стати шеф-кухарем. І приготувати не аби-що, а м'ясо по-французьки. Десятки разів він проводив для нас інструктаж. Точніше, виголошував мантру: "З любов'ю! З любов'ю! З любов'ю!"

Тривалі травневі вихідні й "пізній" Великдень дають гарний привід вибратися на природу, з якою людина зазвичай не дуже дружить. Країна дружно рушила на дачі й пікніки. Ми використали цю нагоду, щоб і собі вибратися. На Чигиринщину.

Все ж люди з роками якось мудріють, тобто починають цінувати життя. Вони відчувають кожну мить, цінують тепло-добро-світло, намагаються жити тим, що, мабуть, і найбільш цінне в цьому житті. Інколи дід і бабуся – ближчі, аніж мама й тато.

Як правило, люди шукають те казкове люстерко, яке б вмить розповіло, хто у світі найрозумніший-найкрасивіший-найсильніший-найбагатший-найславетніший і так далі. Здебільшого таки знаходять це дзеркальце. В мережі, на ТБ, може, на вулиці чи деінде.

11 квіт 2013

У мене щастя, передусім, - це якісь дитячі спогади, одруження, народження сина і моменти навколо нього, певні миті в колі друзів, якісь відчуття катарсису від вистави-книги-фільму-музики…

Кожна людина хоче відпочивати. Принаймні та, яка не перетворила життя у відпочинок. Можливо, є й робота, на якій люди відпочивають абощо. Але людині, яка досить виснажливо працює, потрібно періодично відпочити. Абстрагуватись, розвіятись. Одним словом, дещо змінити, урізноманітнити це життя.

02 квіт 2013

Буль-буль-буль-буль... Весна в мене асоціюється, певною мірою, з "ВВ", точніше - з цією пісенькою. Ось нарешті вона, ця панянка, дозволила себе роздивитися і відчути. Звісно, вона буде з нами ще довгенько фліртувати, наближатися і таємниче зникати, але факт її присутності вже не заперечиш.