Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лист 2013

Цукерки або смерть!

Читайте більше в рубриці Оксана Погрібна - колонка
 

«Цукерки або смерть!». 31 жовтня, саме з такою фразою американські діти ходять по сусідських будинках в костюмах вампірів та іншої нечисті й вимагають цукерки взамін на життя. А в інших країнах господарі будинку виставляють солодощі за двері для того, щоб злий дух, що прийшов до них за душами, наївся цукерок і випарувався. Це такий звичай.

Хелловін - свято дуже незвичайне й містичне. У ніч на перше листопада практично у всіх європейських країнах проходять так звані шабаші на честь святкування «Дня всіх святих». На масових гуляннях збираються відьми і вовкулаки, вампіри і зомбі, загалом, вся нечисть, що піднялася з-під землі.

Хелловін зі своїми «причудами» та звичаями прийшов у США з Ірландії і став для американців як рідний. До України свято дісталося з Америки. Наша молодь уже полюбила Хелловін і щороку гуляє в ніч на перше листопада.

Саме так - весело і водночас «страшно» - святкують Хелловін і студенти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. З самого ранку коридори університету заполонили відьми, «Джокери», «Дракули» та інші моторошні істоти. Всім цим студенти намагалися підтримати святковий настрій та заробити додатковий бал від викладачів за власну оригінальність.

 

z 6f77668cz d4ffd812 2

 

Увечері ж в гуртожитку № 2 почалося справжнє гуляння. Студентська рада влаштувала шабаш із святковою програмою, конкурсами, призами та «пекельною» дискотекою. Різнобарв'я костюмів, шокуючий макіяж зацікавили багатьох. Кожен намагався виділитися якось по-особливому. Найоригінальнішим виявився костюм Червоної Шапочки. За це переможниця отримала солодкий подарунок.

У народі кажуть, що саме в цей день ми можемо показати своє власне обличчя, бути тим, ким ми є. Тому ретельно обирайте костюм для свого «справжнього я» наступного року і відправляйтеся на шабаш у День всіх святих.

 

Оксана Погрібна

 

 

Фото www.torange.ru і надані автором

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему