Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Лист 2013

Цікаві знайомства

Читайте більше в рубриці Оксана Погрібна - колонка
 

Будь-яка далека поїздка залізничним транспортом надає тисячі можливостей познайомитися з цікавими людьми. У народі кажуть: «Іноді незнайомій людини легше вивернути свою душу, ніж рідній». Адже після таких зустрічей, більше всього, ви бачите цю людину вперше і востаннє.

У мене в потягах дуже часто відбуваються цікаві знайомства, так як людина я досить товариська. З деякими  знайомими навіть спілкувалася потім, але з більшістю, звичайно, знайомство закінчується, як тільки спускаєшся з останньої сходинки потяга і поринаєш у своє реальне життя.

Саме так трапилося і минулого тижня. Повертаючись зі Львова, я познайомилась з дуже цікавою дівчиною, яку звати Іванка. Із самого початку ми знайшли спільну мову. Все почалося з теми про навчання та захоплення. Як виявилося, Іванка – солістка власного музичного гурту. Прослухавши одну з її пісень, я зрозуміла, що вона має великий вокальний талант. За ті п’ять годин (які, звичайно ж, пролетіли непомітно), що ми проговорили, вона розповіла мені майже половину свого життя. Про дитинство, про мрії, про життєву мету… Закінчилося ж все розповіддю про романтичне освідчення її нареченого.

Під час таких розмов розумієш, що іноді легше скинути тягар «наболілого» незнайомій людині, ніж близькій, адже розумієш, що твої таємниці залишаться в цьому потязі. Можливо, я теж поділилася з Іванкою чимось особистим, тим, що важко розповісти просто так.

Мені дуже сподобалось це знайомство, адже ця дівчина чітко знає чого хоче і як досягти цього власними силами й розумом. Такі люди допомагають повірити в себе і в те, що все залежить тільки від нас. Тому не поспішайте залягати на верхню полицю потяга, щоб просто «пережити» ці довгі години дороги, а спілкуйтеся з людьми, бо ці знайомства іноді дуже цікаві.

 

Оксана Погрібна

 

Фото http://aprilante.livejournal.com/81671.html

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему