Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Квіт 2014

Не всі міліціонери – «мусори»

Читайте більше в рубриці Оксана Погрібна - колонка
 

У наш час тільки і чую: «Нинішня міліція – це «продажні мусори, не те, що раніше». Але ж не всі такі. Багато є тих, хто справді готовий допомагати людям, захищати свій народ. Так, як того вимагає їхня присяга.

Професія міліціонера завжди вимагала неабияку витримку, розум, кмітливість, а також безстрашність. Адже наш світ не ідеальний, а хто, як не вони допоможуть нам спокійно спати вдома, знаючи, що ми у безпеці? Зрозуміло, що не так все добре, як би хотілося, що не всі злочинці за ґратами, що справедливість не завжди встановлена.

Але міліціонери – такі ж люди, як ми. Є багато хороших хлопців, які виконують свою роботу, намагаючись зробити нашу країну кращою. Вони також дбають про свої сім’ї, про те, чим годувати дітей і у що їх вдягти. Для них – це така ж робота, як для кожного з нас. І вони також дорожать своїм місцем і бояться втратити його. Звичайно, що їм важко, адже, коли щось трапляється, то всі відразу ж йдуть до них, а коли щось не так, то звинувачують у всьому.

Існують і такі міліціонери, які своїми діями підірвали довіру суспільства – хабарники, «перевертні у пагонах». Але рано чи пізно кожен отримає своє. Зараз наша країна знаходиться у важкій ситуації. У ситуації, коли ми повинні об’єднатися і стати, нарешті, єдиною країною. Люди повинні довіряти міліції, адже кому, як не їм? Хоча це залежить не тільки від них. Кожен з нас мусить подивитися на себе і побачити, що він робить і як він живе, а вже потім вішати ярлики на інших.

Ми всі рівні. Саме ми маємо побудувати Україну. Але спершу потрібно почати з себе.

 

 

Фото ukr-online.com

Поділіться з друзями: