Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Оксана Погрібна - колонка

Оксана Погрібна - колонка

Вважаю, що ми отримуємо в житті лише те, що наважуємось попросити. Не бійтеся піднімати планку.

У багатьох є свої домашні улюбленці. Хтось у захваті від собак, і з криками «О, Боже, який милий Хаскі» не може відійти від нього. Хтось «тащиться» від криків папуг і намагається навчити їх говорити. Комусь до вподоби пухнаті хом'яки. А хтось - такий, як я, «котоман».

У наш час тільки і чую: «Нинішня міліція – це «продажні мусори, не те, що раніше». Але ж не всі такі. Багато є тих, хто справді готовий допомагати людям, захищати свій народ. Так, як того вимагає їхня присяга.

Як часто ми радуємо батьків маленькими сюрпризами чи дивуємо їх? Як часто ми говоримо їм, які ми вдячні за все і як ми їх любимо? Ми повинні робити це постійно, адже всього життя не вистачить, щоб виразити нашу подяку за все, що вони роблять для нас. Їм буде приємне все: чи то якийсь подарунок, квіти чи просто обійми та поцілунок. А можливо, щось сучасне, те чого раніше вони не бачили.

Будь-яка далека поїздка залізничним транспортом надає тисячі можливостей познайомитися з цікавими людьми. У народі кажуть: «Іноді незнайомій людини легше вивернути свою душу, ніж рідній». Адже після таких зустрічей, більше всього, ви бачите цю людину вперше і востаннє.

«Цукерки або смерть!». 31 жовтня, саме з такою фразою американські діти ходять по сусідських будинках в костюмах вампірів та іншої нечисті й вимагають цукерки взамін на життя. А в інших країнах господарі будинку виставляють солодощі за двері для того, щоб злий дух, що прийшов до них за душами, наївся цукерок і випарувався. Це такий звичай.