Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Бер 2014

Ради чого вмирали люди?

Читайте більше в рубриці Оксана Коваль - колонка
 

Останнім часом дуже боюсь читати новини, боюсь новин про Крим, слів «війна», «мобілізація» і «Росія». Хто б міг подумати,  що наші сусіди на сьогоднішній день  зосередять проти України, включаючи кримське угруповання, 60 тисяч військовослужбовців. Це як українське  весілля «І пішов брат на брата, син на батька, онук на діда... І полилася кров... Страшно це - третій день весілля...». От і ми святкували повалення «режиму» Януковича…і настав третій день…

Сьогодні Майдан не лише у барикадах, шинах і поваленій бруківці. Повсюди площа прикрашена плакатами, присвяченими «Путлеру» та його «гуманітарним» діям у Криму. Все спокійно, та постійно чути розмови про війну, Крим та Володю. Про невдоволення діями на півострові.

 

lO9RdR3260Yurlaki

 

На фоні цих розмов на сцені з’являється Юрій Луценко. Закликає людей записуватись в загони самооборони Майдану, більш того - створювати подібні загони по всій Україні. «Вставай, Донбас! Вставай, Схід! Досить вже лежати під бандитами. Ми єдиний гордий народ», − каже Луценко.  І це той, хто у 2009 році під дією алкоголю  влаштував бійку з правоохоронцями в аеропорту Франкфурта. А сьогодні він же закликає людей в загони самооборони. Нам справді варто слухати цю людину?

Країна на межі війни, а вони всі гуртом годують нас розмовами і виступами на публіці. Ніяких дій, одні слова. Вибачте, та просрали країну і програли у карти Крим.

Надивилась і наслухалась на Майдані по самі не балуйся. Боролися і доборолися. У голові лише одне питання. Ради чого вмирали люди?  Ради війни?

 

FzkBYXvwE90

 

І смішно, і грішно дивитись на політичні карикатури. Спершу з’являється посмішка, потім страх. Розуміння реальності. І стає страшно за брата, який проходить службу в Українській армії, за кохану людину, курсанта МВС, за дядька, військовослужбовця в Івано-Франківську, за Україну…

 

 

Фото https://vk.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему