Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Лист 2013

Дивуйте своїх коханих!

Читайте більше в рубриці Оксана Коваль - колонка
 

Зізнання у коханні на асфальті під вікнами будинків останнім часом знову стають популярними серед хлопців, які хочуть дешево та сердито здивувати кохану дівчину.

У сучасному світі романтики і джентльмени ― на вагу золота. Яка дівчина не мріє про божевільні вчинки заради неї коханої, мільйон яскраво-червоних троянд і червоні вітрила на додачу? Цукерково-букетний період, побачення, поцілунки, прогулянки під місяцем та інші атрибути романтичних комедій завжди повинні бути на озброєнні в «ідеального хлопця». Але ж, іноді, для того, щоб зробити приємне об'єктові вашої уваги, не потрібно зірку з неба діставати чи підійматися у гори за рідкісною квіткою. Усе, що вам знадобиться — трохи фарби, уяви, креативності та сміливості.

Я мешкаю на вулиці Хрещатик, 53. З мого вікна відкривається чудовий вид на Дніпро, а під самим балконом - освідчення у коханні. Під освідченнями маю на увазі оті сердечка і фрази великими літерами, які закохані, певно, малювали ночами задля своїх дівчат, а ті потім, щоразу попиваючи каву на балконі чи викурюючи чергову цигарку (кожному своє), згадували про велике кохання, розміром із серце на асфальті. Утім, справа зовсім не у техніці виконання такого освідчення чи орфографічних помилках, яких допускаються місцеві Ромео.

Справа в тому, що з часом навіть таких записів стає менше. Нині малювати на асфальті чи зізнаватися у коханні під вікнами - просто немодно. Все це перенеслося у соціальні мережі: якщо вже так хочеш, щоб про твої почуття дізналися всі – намалюй графіті на стіні у «Вконтакте» чи напиши пару красивих слів під «авою». У цьому ніби теж є романтика, та все ж романтичніше, коли слова кохання написані на асфальті.

Тому дивуйте своїх коханих! Бережіть у серці приємні слова, а у комірчині - банку фарби та пензлик.

 

Оксана Коваль

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему