Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Груд 2013

Хочеш у Європу? Не плюй у ліфті!

Читайте більше в рубриці Оксана Коваль - колонка
 

Вибух листопадового майдану 2013 року вимірюється не тільки сотнями тисяч протестантів у містах України. Це нагромаджувалося роками беззаконня, безвідповідальності та безсоромності нинішньої влади. Сьогодні Україна є слабкою державою, яка не здатна забезпечити ані економічну, ані військову, ані особисту безпеку власних громадян. І знаєте, Слава Богу, що ці люди вийшли на майдани по всій країні і продовжують там стояти, вимагаючи підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Але чи заслужили ми на Європу? Якщо чесно, я не вірила у підписання асоціації з ЄС. Тобто на сам факт підписання якось сподівалась, але не вірила, що цей документ за мить перетворить країну та її громадян на європейців.

Хочеш в Європу? Не плюй в ліфті! Викидай сміття в призначене місце! Навчися їздити по правилам! Поважай літніх людей – поступися місцем в громадському транспорті! Не давай і не бери хабарів! Поважай свою історію і культуру! Це перший крок до цивілізованого суспільства. Другий – це зруйнувати багаторічні корупційні та кумівські традиції, змусити запрацювати закони, зробити чесними суддів та прокурорів.

А ще, Ви і насправді думаєте, що в один момент щезнуть малолітні нетверезі мажори на «папікових» автомобілях, а фінансування силовиків перекинуть на освіту та охорону здоров'я? Я у це не вірю! Для нашої країни потрібні роки, щоб щось змінити!

А ми ж не бидло, а люди! Більше того, ми – народ, який, за Конституцією, є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні, і ми це добре усвідомлюємо. Тому ми вимагаємо від влади, а не просимо. Ми вимагаємо впровадження в Україні європейських стандартів, та аж ніяк не повертатися в "совєцьке" минуле. Ми не хочемо бути у складі імперії, та й рабами своїх загарбників і мародерів ми не будемо.

За владу, звісно, соромно. І за державу соромно. Бо чим ми гірші за молдаван? Вони скоро матимуть можливість вільно перетинати кордони ЄС. І хто після цього молдавани? І хто українці?

 

 

Фото: http://lenta-ua.net/

 

 

Поділіться з друзями: