Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Оксана Коваль - колонка

Оксана Коваль - колонка

Для мене головне у людині її внутрішній світ, а не зовнішність. Та, на жаль, сьогодні внутрішній світ - це сторінка у соціальній мережі!

Останнім часом повелося, якщо ти розмовляєш українською чи любиш свою країну, то однозначно ти «бандерівець». І неважливо, з якого ти регіону України. Чи, можливо, вітаєшся «Слава Украні», чи портрет Бандери у тебе над головою, чи навіть просто жовто-синя стрічка. Більш того, ти - загроза для суспільства, революціонер та екстреміст!

Як часто весною від своїх друзів ми чуємо: «Та ні, сьогодні не вийде, щось погано себе почуваю, мабуть, грип». Ось саме після такої розмови з подругою я і вирішила пройтися по черкаських аптеках та дізнатися, чи доступне лікування різними препаратами будь-кому, чи все-таки дешевше лікуватися бабусиним малиновим варенням та медом.

Останнім часом дуже боюсь читати новини, боюсь новин про Крим, слів «війна», «мобілізація» і «Росія». Хто б міг подумати,  що наші сусіди на сьогоднішній день  зосередять проти України, включаючи кримське угруповання, 60 тисяч військовослужбовців. Це як українське  весілля «І пішов брат на брата, син на батька, онук на діда... І полилася кров... Страшно це - третій день весілля...». От і ми святкували повалення «режиму» Януковича…і настав третій день…

Вибух листопадового майдану 2013 року вимірюється не тільки сотнями тисяч протестантів у містах України. Це нагромаджувалося роками беззаконня, безвідповідальності та безсоромності нинішньої влади. Сьогодні Україна є слабкою державою, яка не здатна забезпечити ані економічну, ані військову, ані особисту безпеку власних громадян. І знаєте, Слава Богу, що ці люди вийшли на майдани по всій країні і продовжують там стояти, вимагаючи підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Але чи заслужили ми на Європу? Якщо чесно, я не вірила у підписання асоціації з ЄС. Тобто на сам факт підписання якось сподівалась, але не вірила, що цей документ за мить перетворить країну та її громадян на європейців.

Зізнання у коханні на асфальті під вікнами будинків останнім часом знову стають популярними серед хлопців, які хочуть дешево та сердито здивувати кохану дівчину.