Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Серп 2014

Веселощі та смуток

Читайте більше в рубриці Надія Нестеренко - колонка
 

Десь глибоко в душі ми завжди сумні в той час, як зовні веселі й радісні. Якщо навпаки, то, ймовірно, всередині живуть монстри, які розривають нас своїми веселими посмішками, роблячи нам боляче і змушуючи виглядати роздавленими. Обидва стани розхитують реальність, яка може бути лояльною по відношенню до нас тільки тоді, якщо ми навчимося розуміти свій смуток і свої веселощі. Потрібно навчитися зберігати нейтралітет.

У першому випадку, ти - сумний, а людям здається, що ти на межі смерті. В іншому, якщо ти веселий, то у тебе все краще за інших і ти егоїст. Почуття, емоції напоказ завжди насторожують, адже в момент демонстрації будь-якої якості або стану є ризик відкрити те, що ви так вміло приховуєте. Сумні та меланхолійні люди, що ви хочете показати? Швидше за все, частина з вас хоче співчуття, щоб потім стати заслужено веселішими. Адже вашу егоїстичну сутність викрили, показали, що ви потрібні. А інша частина сумних людей, більш небезпечна, хоче показати свої видатні розумові здібності та радикальну відмінність від інших.

А от про веселих говорити майже нічого. За кожним блазнем, який сипле сарказмом та іронією, стоїть один з найсумніших людей, який зневірився, але розуміє, що, ввімкнувши захисну функцію, зможе вберегти себе від нових розчарувань і вигаданих ідеалів.

Найнебезпечніший підвид - веселі інтровертні екстраверти. У таких людей цілий світ схожий на одне велике шоу, а з сумними людьми вони поводяться, як з ніжними і божевільними створіннями. Саме цих веселунів потрібно побоюватися сумним людям, адже саме вони найчастіше вводять сумних в стан ще більшої смутку, а періодичних веселих в частіше сумних, ніж веселих.

Та що таке смуток? Це один з найкращих спокійних станів, в якому можна багато чого зробити, зрозуміти, переоцінити й осмислити. Витрачаючи себе на постійні веселощі, особливо якщо вони неприродні, ми втрачаємо дуже багато думок, відчуттів та спостережень.

 

 

Фото http://61mg.com/

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему