Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Жовт 2014

Е-громадянство Естонії

Читайте більше в рубриці Надія Нестеренко - колонка
 

Естонія завжди зачаровувала неймовірною архітектурою. Вона відома своїми "середньовічними" містами, старовинними церквами, монастирями та унікальною незайманою природою.

Часто люди жартують над повільністю естонців. Але, швидше за все, вони просто заздрять. Адже, погодьтеся, таким даром наділений далеко не кожен. Уміння нікуди не поспішати стало великою рідкістю на сьогоднішній день. Наше життя прекрасне, а тому потрібно цінувати і насолоджуватися кожною секундою!

 

Відпочинок в Естонії завжди користувався популярністю завдяки унікальній можливості побачити величезну кількість визначних пам'яток, покращити здоров'я на грязьових курортах, ну, і звісно ж, зробити на згадку багато цікавих фото. Тут побудовані розкішні сучасні готелі та пансіонати. Любителі спокійного і відокремленого відпочинку мають унікальну можливість релаксації на фермах естонської «глибинки». Тут у розпорядженні відпочиваючих свіже повітря, унікальна природа і екологічно чисті продукти. Проте, є люди, яким мало сезонного відпочинку в Естонії, вони бажають стати громадянами цієї дивовижної країни.

 

Прикордонна служба країни приміряла на себе роль золотої рибки і вже воліє виконати перше бажання. Зовсім скоро будь-яка людина, незалежно від громадянства та місця розташування, зможе отримати право вважатися електронним громадянином Естонії, і лише за 50 євро. Жити в ній при цьому необов'язково, однак можна буде користуватися онлайновим банкінгом, створювати в Естонії компанії, підписувати документи як естонський громадянин, отримувати освітні послуги та багато іншого.

 

В уряді прибалтійської країни особливо підкреслюють, що ця послуга вигідна для підприємців, які хотіли б вести бізнес в Естонії, але не хочуть переїжджати до неї на постійне місце проживання або возитися з візами. Досить заплатити 50 євро - і можна працювати в Естонії як повноцінний громадянин. Важливо й те, що електронний підпис громадянина Естонії визнається у всьому Євросоюзі як еквівалент рукописного підпису. Але, на жаль, право на проживання в Естонії е-громадянство не дає.

 

Фото www.reispoort.nl

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему