Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Жовт 2014

Божевільна художниця

Читайте більше в рубриці Надія Нестеренко - колонка
 

Я завжди уявляла осінь як таку собі божевільну руду художницю. Більшість її картин - у жовто-багряних тонах. Приходить вона завжди підступно та несподівано, вбравшись у цупкий плащ сірих буднів, і потихеньку, несміливо починає малювати.

Спочатку - блідо-жовтенький листочок на клені, рум'яний бік яблука, а потім, трохи освоївшись, засипає червоним горобину й калину.

З часом вона стає все сміливішою й зухвалішою, її старий затертий пензель торкається всього: дерев, трав, кущів і навіть край неба на горизонті мастить багряним.

 

64848575 be_my_autumn_by_cat_woman_amy

 

Божевільна художниця безупинно крутиться в своєму шаленому танці, обмальовуючи все навкруги. А коли, нарешті, роботу завершено і все набуло гарячих барв, Осінь зупиняється і, розглянувши своє творіння, залишається невдоволеною.

Вона кривиться і починає плакати. Спочатку тихо, дрібним дощиком, а потім сильніше і голосніше, завиваючи пронизливим вітром. Вона злісно зриває свої малюнки, картини, пейзажі, все-все до останнього листочка, до останньої червоної намистини. Всю красу, усі свої витвори кидає під ноги, в болото!

Стомившись, Осінь присідає на березі покинутого озера, важко зітхає вогким туманом, в її душі не залишається нічого, тільки холодна пустка, мертва апатія, шматочок криги в грудях замість серця.

Осінь вкотре закінчує життя самогубством, пірнаючи в мутне озеро і залишаючи на його поверхні перше дзеркало з нетривкого льоду. Вона поступається іншій божевільній, яка любить біле і малювати по вікнах.

 

 

Фото onlinekmv.ruwww.trendme.net

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему