Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Надія Нестеренко - колонка

Надія Нестеренко - колонка

Я з тих, хто замість теплого дому віддав перевагу перехрестю шляхів, які множать усі людські емоції.


 

У повітрі пахло весною і сонячні промінчики ніжно зігрівали юнацькі думки. Інколи йому здавалося, що люди тут ні до чого і це війна вищих сил, та приховати свій страх, все ж, не вдавалося. Нехай хлопчині вже й 25, та йому страшно. Він зупинився у кутку своєї орендованої кімнати і замовк. Тіло вже тут, та думки його лишилися ще десь там, серед донецького летовища.

Паморозь молодого грудня ще тільки сходила з перону, а він вже не дихав.

Телебачення - це постійне джерело розваг та інформації, двері, через які до наших будинків може увійти увесь світ. Хтось надає перевагу тому, аби проводити свій вільний час за спогляданням розважальних телепередач, а комусь ближчі до душі політичні й освітні програми... Черкаське Громадське телебачення розпочалося з кількох закликів Олекси Хуторного у Фейсбуці. Ідея набула великої популярності в мережі серед черкащан і 15 травня в Черкасах презентували місцеве Громадське ТБ.

Естонія завжди зачаровувала неймовірною архітектурою. Вона відома своїми "середньовічними" містами, старовинними церквами, монастирями та унікальною незайманою природою.

Я завжди уявляла осінь як таку собі божевільну руду художницю. Більшість її картин - у жовто-багряних тонах. Приходить вона завжди підступно та несподівано, вбравшись у цупкий плащ сірих буднів, і потихеньку, несміливо починає малювати.

За вікном глуха ніч, на небі жодної зірочки, тільки час від часу накрапує холодний дощ, а іноді його зупиняє шалений порив вітру та спалахи небесних вогнів – блискавиць. Вона нерухомо сидить за письмовим столом та важко дихає. На кілька секунд дівчина затамовує дихання, а потім починає щось швидко записувати у старому щоденнику.

Подорожі та нові відчуття - це те, для чого існує людина. Але є одна велика проблема: наш Всесвіт наскільки безмежний і могутній, що відвідати всі його чаруючі місця - неможливо. І як бути людині, яка жадає відчути всю глибину почуттів і краси Всесвіту? Це дуже просто. Саме для таких випадків людство винайшло книги, тим самим розподіливши знання на дві групи: половину ми пізнаємо у своєму житті і на власному досвіді, а половину черпаємо з книг.

«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 2