Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Січ 2012

Замовлення для Діда Мороза

Читайте більше в рубриці Світлана Литвак - колонка
 

Новий рік для моєї мами – це, хоч як не банально, мандаринки, ялинка, що її бабуся купила напередодні свята, цукерки «Каракум», розвішані замість прикрас на новорічній красуні, подарунки від Діда Мороза, шампанське, всім відомий салат «Олів'є», холодець, квашена капуста...

Новий рік для мене – гірлянди, розвішані на ганку мого будинку, купа снігу, американський фільм «Один вдома», торт «Медовик», підсвічники, маски, карнавальний костюм маківки, привітання Президента, мюзикли і непевне ставлення до Діда Мороза.

Листи я писала кожен рік і віддавала їх батькам (саме їх я вважала намісниками Снігового Діда)... Проте пригадати достеменно, коли перестала вірити в українського Санту, я не можу. Пам'ятаю випадок, коли уже після півночі до нас завітав дідусь. Ватяна борода, чомусь , білий жупан і мішок, у якому колись цукор був (той, що по 10 кг фасують). Теплі привітання з Новий роком, чотири апельсинки, якісь цукерки і братове: «Та це ж дід Петро, а не Дід Мороз». Наступної миті ми вже повисли на його бороді і цілували у холодні щоки... У наступні свята я отримувала саме те, що просила у листах.

Новий рік для мого семирічного племінника – «Дедушка Мороз, подари мне мобилку». І хіба не подаруєш йому ту мобілку?! Не хочеться, щоб розчарування у могутності і любові Діда Мороза було першою психологічною травмою.

А яким буде сприйняття свята у моїх дітей, внуків, правнуків?..

Бажаю у Новому році лише одного: щоб радість, сміх і казка залишалися атрибутами для всіх дітей і дорослих!

Поділіться з друзями: