Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Квіт 2012

Кондомати

Читайте більше в рубриці Світлана Литвак - колонка
 

Якось аж злість бере. Якщо у деяких містах України вивісками «WC» рясніє кожен ріг будинку, а у деяких навіть є цілі музеї туалету, то у Черкасах реалізувати свою фізіологічну потребу практично немає де... Проте менше з тим. Я не на очевидному хочу наголосити, а розказати вам ось що...

Заглянули днями із подругою до громадської вбиральні, що під «Домашнім кухарем». Не відсутність неприємного запаху, і навіть не чистота та охайність приміщення мене вразили, а наявність... кондоманів. Ну знаєте, це такі автомати з продажу презервативів. Так от, стою я і уважненько все розглядаю: п'ять видів «гумової броні» двох відомих марок, інструкція із застосування. Придбати контрацептиви для інтимної зустрічі у ньому можна за ціною від 10 грн до 20 грн (за 3 шт). «Презервативи стають ближчими», – думаю тієї миті я. – «Проте наскільки моральною є їхня поява у такий спосіб?».

 

IMG 7218

Таким "гумовим рятувальником" пропонують скористатися черкащанам

 

З одного боку, кондомати можуть «врятувати» під час несподіваної потреби у презервативі. Ну, скажімо, зустрівся (-лася) у клубі / барі  з дівчиною (хлопцем), атмосфера стала інтимнішою. Йдеш до туалету, купуєш необхідні «речі», а далі як вже складеться. Принада у тому, що за необхідності заходити і «публічно» купувати презервативи із вашою супутницею (супутником) у магазині вам не доведеться.

 

Також варто розглянути часовий фактор. Уночі контрацептиви немає де купити, адже більшість аптек міста в таку пору вже зачинені. А до маркетів інколи задалеко йти.

 

Щодо цінової політики. Вартість презервативів у кондоматах, як засвідчили власні спостереження, дещо нижча від звичайних цін. Тому купувати саме у них вигідніше.

 

Крім того нагадаю, що Україна займає друге місце в Європі за темпами поширення ВІЛ/СНІДу. Подібна своєчасна послуга кондомату може убезпечити людей від небажаної інфекції.

 

Мій знайомий, якому я переповіла про своє візуальне відкриття, зауважив, що автомати з презервативами стануть «спасєнієм утопающего» у гуртожитках. «Вахтери після 23:00 зачиняють вхідні двері на замок і вже нікого не випускають. А якщо комусь дійсно треба? Все, баста – займайся незахищеним сексом. От якби їх встановили...», – роздумує знайомий.

 

З іншого боку, автомати з презервативами можуть «розбестити» молодь, виховати в ній розуміння «вседозволеності»: дозволено робити все, що хочеш, в будь-який час і в будь-якому місці.

 

Поки що у нашому місті помічений тільки один «гумовий» рятувальник. Чи з'являтимуться нові і чи оцінять таку демократію вибору черкасці, покаже час.

 

Фото авторки та projectstaynyc.org

Поділіться з друзями: