Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Трав 2014

"Однокласники" придумав Саурон

Читайте більше в рубриці Марічка Криштопа - колонка
 

"Однокласники" придумав Саурон, аби лікувати людей від романтичних мєчт. Точно-точно. От останнім часом до мене на сторінку стали заглядати всякі особі протівоположного пола, а оскільки я їх не знаю-не пам`ятаю, то тисну на фото - і вже назавтра до мене заглядають дружина, теща, сестра тещі, сусідка сестри тещі і т.д. І якщо я особі здалася ще юной та нєжной школьніцей, то решта гостей швидко відкриють очі на стокегезморшкивеликусраку ну і т.д. Амінь))

Колись мєчти розбивались довше. Дві історії любві спеш фо вас.

Перша - лічно моя. В дитячо-підлітковому віці я влюбилася в Харатьяна з "Гардемаринів". Стопісят раз переглянула фільм і ненавиділа кожного, хто заважав мені то робити. А потім побачила якусь програму з Харатьяном. На той час в нього була друга дружина, дитина, збайдужіле до всього обличчя і ... животик. Останній вбив мою влюбльонность повністю.

Історія друга. Дотична до мене. Підтверджує, шо баби - дури не лише в пубертатному віці. Зате закінчується щасливо.

І так, я була на олімпіаді в одному з облцентрів. Нас там всюди возили, з усіма зустрічали. І от на зустріч з нами прийшла дуже красива дама. Дамі було десь 40 років, вона почула, що я з Косівщини і запросила мене на каву. Я думала, що їй мої вірші про зайців сподобались, а вона почала розповідати, як колись була в Косові і там познайомилася з якимсь Орестом-Остапом-Онипком, якого прізвища не знає, але присвятила йому кілька циклів любовної лірики. І була здивована, шо я того Онипка не знаю. Як? Він - красень! Всі знають!

Ага, на Косівщині - три хати, в одні живе Онипко, в другій - мєсний мер, а через дорогу - я. Ну, без знань про Онипка я стала нецікавою, мене скоро відпустили. І то було щастям для тієї жінки.

Ну, дізналася б вона, що її Онипко женився на Мотрі-Одарці, косить сіно в сімейних трусах і п`є самогонку зранку, шо легше би було? Та тоді вся її творчість була б даремною. А тепер же може дізнатися:( Зайде в "Однокласники" - і конєц мєчт.

 

 

Фото wikipedia.org/

Поділіться з друзями: