Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Серп 2014

Свято-Троїцький жіночий монастир і його цілющі джерела

Читайте більше в рубриці Юлія Трохименко - колонка
 

Славетний край Чигиринщина знаний своїм полководцем, відомим гетьманом Богданом Хмельницьким. Козаччина залишила вагомий слід в історії України як держави. В кожній фортеці та й на самій Запорізькій січі був свій храм, своя духовність...

Духовна спадщина залишила нам Богданову гору, яка височить у центрі Чигирина. А при в'їзді відбудовується Свято-Троїцький жіночий монастир. Неймовірною силою зцілення славиться та славетна земля, яка привертає до себе все більше і більше подорожуючих та паломників.

Свято-Троїцький монастир був заснований більше 500 років тому гетьманами Дорошенком і Виговським як прихисток для поранених у битвах козаків. Тоді ж і почали бити чудодійні джерела, вода яких зцілювала рани, лікувала душевнохворих і одержимих.

Ігуменя обителі – Катерина, із одухотвореним завзяттям та Богом у душі відроджує обитель. Спочатку розчистила джерела, а тепер з усіх сил відроджує руїни, заподіяні ще у часи більшовицького режиму. В той нелегкий час мученицькою смертю померла ігуменя монастиря Рафаїла. Це було нелюдське вбивство. До келії увірвалися активісти місцевої організації «Безбожник». Шестеро п'яних мужиків схопили настоятельку, прив'язали до груші, обклали сіном, а потім підпалили, вимагаючи, щоб зняла з себе хрест та віддала їм сховане монастирське добро. Одна з черниць взяла до рук ікону Божої Матері «Неопалима Купина» і всі сестри вийшли на двір. Вони впали на коліна...Несподівано прогуркотів сильний грім, почалася злива і полум'я, розкладене довкола прив'язаної Рафаїли потухло. Озлоблені мучителі потягли матушку на скотобійню, де 49-річній ігумені вчинили звірячий самосуд. Вони чинили поругу над Христовою нареченою. Потім не по-людськи над нею знущалися: били прикладом по голові, обривали волосся, вибили зуби, вирвали нижню щелепу, перебили ноги, ребра, зламали праву руку, якою матушка хрестилася і ще живою закопали в землю. Одна з послушниць відкопала спотворене та понівечене тіло ігумені, яка ще деякий час дихала.

Рафаїлу поховали на Казанському кладовищі, поставили над її могилою маленький хрест.

В даний час рака з мощами преподобної мучениці Рафаїли знаходиться в монастирі. Прикладання до яких зцілює від багатьох недух, благословляє не роботу, поїздки, охороняє від негаразд і зломислення, зцілює від зла. Також у монастирі знаходяться часточки з мощами 980 святих. Сила цих всих великомучеників, подвижників, святителів перебуває з нами. Є тут і чудотворні ікони Божої Матері: «Скоропослушниця», «Цамбіка» з грецького острова Радос, що дарує народження діточок та покриває заступництвом батьків та «Трьох радостей», яка по молитвах черниць і вірян відновлюється..

Зачаровують своєю неповторною цілющою силою озера, вода в яких зціляє від багатьох недуг. Хоч і знаходяться недалечко один від одного, та вода в у сих джерелах різна за своїм хімічним складом.

Джерело Іоанна воїна, де знаходиться сірководень, зцілює від судинних захворювань, злоби, ненависті, давніх образ. Купання в ньому прирівнюється до лікування й проходження процедур в грязелікарні.

Джерело Варвари відрізняється напрочуд холодною цілющою водою, оздоровлює від хвороб шлунка, туберкульозу, виразки шлунка, печінки та інших жіночих хвороб, виводить каміння з організму. Їжу черниці готують саме з цього джерела.

Джерело Воніфатія зцілює від алкоголізму, наркоманії, залежностей та рятує від блуду (зради).

Джерело преподобної мучениці Рафаїли зцілює онкохворих, знімає зубний біль, виліковує травми.

Джерело великомучениці Марини рятує від неправедного суду.

Джерело Святої Трійці зцілює духовно, допомагає від депресій, суїцидних станів та психічних розладів.

Знаходячись поруч, вода в усіх озерах різна, яка зцілює від ракових пухлин, саркоми. Люди забувають милиці, бездітні пари отримують нечувану радість – діточок.

Я вже неодноразово там побувала. І весь час хочеться приїхати знову і знову у цю дивовижу, відчути подихи вітерцю і силу води. Знов і знов поринути у це монастирське життя, яке дарує дивовижні чудеса.

 

 

 

Фото http://vera-istina-3.blogspot.com/