Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Вер 2014

Сенс життя - мир

Читайте більше в рубриці Юлія Трохименко - колонка
 

Життя – одне, дається раз. У кожному творінні – сенс життя, в кожному – воля Отця. Безмежна любов всіх захищає.

Світ цей повен плачу, а не радощів. Повен печалей і скорбот, яких доволі на кожному життєвому шляху. А от утіхи де шукати?

Радість змішана з скорботою; веселощі з печаллю; слава мінлива, недовговічна; багатство – секундне і швидко тліє; краса перетворюється в прах і попіл; насолода плоті переходить в трухлятину. Урешті, це все переривається неочікуваною смертю і зникає.

Здавалося, в світі нема нічого достойного радощів і веселощів,.. Увесь світ сповнений бідами і немиролюбством. Куди не звернешся - скрізь побачиш боротьбу. Об'їдання, пияцтво, наркоманія, лінь, безнадія, безтурботність, похіть, закам'янілість, душевна черствість, небажання прийти на поміч...

Здавалось, нема нічого, з приводу чого в цьому світі можна б було порадіти.

Але озирнись...Подивись кругом... Підніми свій зір на небеса... Опусти очі на землю. Чому вся природа усміхається, дихає чудодійною, вранішньою, росянистою доріжкою, огортає щебетанням птахів, окриляє надією, вірою, наповняє любов'ю?

Життя – одне і дається лише раз... Нетлінність тільки в наших душах. Душа нетлінна – в цьому сенс. Живе у лоні миру, добра, любові... Радіє кожному пробудженню знов і знов...Душа – жива. Вона - наша життєдайна вода. Ковток – і ми живі, ми – живі.

 

Любов приходить в світ з народженням кожного з нас. Любов зустрічає нас на всіх життєвих шляхах... А далі – ВІЧНІСТЬ...А далі – милість нашого Творця. 

 

Мир – у кожну душу...

Мир – усім!!!

 

 

Фото www.yogaandfun.com

 
Більше на цю тему