Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Жовт 2014

Очищення

Читайте більше в рубриці Юлія Трохименко - колонка
 

Паїсій Афонський творив небачені чудеса. Він допомагав всим, хто до нього звертався. Монах з Афону надзвичайно любив дітей. Першого разу читала книгу про дитинство Паїсія Афонського у монаха Ігнатія, під час своєї духовної хвороби.

Тільки почала читати, легка книга... зазирнула на останню сторінку, де Паїсія фото, і під ним надписи - "моліться Богу, все одно прошу моліть про мене Богу". Прочитала декілька сторінок і на аркуші А4, які дав мені монах, почала писати свої гріхи. Потім попостилась і пішла на сповідь у храм, де прийняла величезний дар – святу кров і тіло Христове. Причастя. Дар нашого спасіння.

Але одного разу було цього не достатньо... У мене не вистачило терпіння пожити в монаха і вилікуватись до кінця. Але Господь відкрив мені ще інших священнослужителів. Одного з них, Петра, вже нема в живих. Пам'ятаю його усмішку, він завжди радий був допомогти і поділитися тим, чим наділив його Господь.

У нього була своя методика. Він спонукав людей, щоб самі думали про свої гріхи: просто клав всіх на матраци і ковдри посеред храму. Не любив, коли до нього на сповідь приходили і казали: «Батюшка, питайте мене». Він мав на увазі, що всі ми грішні і повинні працювати, щоб очиститись від бруду. Якось, коли я лежала в нього в храмі біля «буржуйки», він мене запитав:

- Що думаєш, Юля?

- Ми як ті піщинки... Ось буря. Змиває нас... Круговерть... шторм....нас несе й несе. А ми так і чекаємо того дощу.

- Тож чекайте того благодатного дощу!!!

 

 

Фото ser-serafim.pblogs.gr