Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Юлія Трохименко - колонка

Юлія Трохименко - колонка

Чутлива до чужого горя й водночас відважна, любляча людина. Йду з посмішкою крізь життя


 

14 бер 2015

Важко орієнтуватися в складному сучасному світі, важко різрізнити, де біле, а де чорне. Людина поступово втрачає себе, намагаючись творити добро, і поступово переходить на протилежну сторону, навіть не розуміючи, що коїть...

04 бер 2015

Від першого дня і до останнього, від колискової пісні до траурного маршу, музика супроводжує людей. Вона звучить на вулиці і вдома, по радіо і телевізорі, в театрі і в кіно, в школі і в клубі. В роботі вона допомагає знайти ритм, в поході – перемогти втому, в горі і в радості – вилікувати почуття.

02 жовт 2014

Паїсій Афонський творив небачені чудеса. Він допомагав всим, хто до нього звертався. Монах з Афону надзвичайно любив дітей. Першого разу читала книгу про дитинство Паїсія Афонського у монаха Ігнатія, під час своєї духовної хвороби.

Життя – одне, дається раз. У кожному творінні – сенс життя, в кожному – воля Отця. Безмежна любов всіх захищає.

Минув День знань, для дітей і вчителів почався новий навчальний рік. Утім, найпершими вчителями у нашому житті є батьки. Вони бачать наші перші вигуки, усмішки, різні «витребеньки»...

Моя Батьківщина. День незалежності... Думки ведуть кудись у далечінь. По польових росянистих стежках, обабіч яких красуються безкраї моря золотистих хлібів, заводять в чарівні обійми тихого замріяного лісу з таємничим шепотінням земних квітів і веселим співом солов'їв, з п'янкими пахощами трав. І коли згадаєш ту красу, те багатство, то напливають дивні почуття. Теплом і ніжністю наповнюється серце і хочеться радіти, сміятись, пишатись тим, що все це - і лагідне сонце, і золоті ниви хлібів, і барвисті квіти, і казкове лісове царство, і розливи блакитних морів і рік - все це твоє. Бо все це – Батьківщина, Україна.

Притягує своєю енергетикою покритий зеленню стадіон, де в грі за першість змагаються дві команди. Радіє душа і з'являється посмішка на устах за нашу молодь в жовто-синіх вбраннях. А поруч, по дві сторони, майорять жовто-синьою символікою вболівальники. Ну куди ж без них!!!

Славетний край Чигиринщина знаний своїм полководцем, відомим гетьманом Богданом Хмельницьким. Козаччина залишила вагомий слід в історії України як держави. В кожній фортеці та й на самій Запорізькій січі був свій храм, своя духовність...

Культура – сума знань, умінь та уявлень про природу і Cвітотворення, про красу і потворне, про добро і зло. Це певні підходи до вирішення життєвих проблем, загальні ідеали (зразки діяльності, високі цілі). Така «сума» в цілому може належати конкретному народу на даному історичному етапі. Цієї суми може бути достатньо і кільком народам – і тоді вже доторкуємось «культурної спільноти». Але ж кожна із складових «сум» в історії кожного народу потребує зміни розвитку, тоді маємо на увазі культуру якоїсь країни певного віку. В такому випадку від «культури» переходимо до культур.