Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Яна Проценко - колонка

Яна Проценко - колонка

Ти народився оригіналом, не помри копією


 

Я люблю будувати різні теорії про людське життя. В моїй голові їм не треба підтверджень і вони існують просто за рахунок віри. Вони очевидні і дуже прості, бо я зовсім не особлива людина, яка здатна створити щось незвичайне чи бачить світ через лінзи своєї унікальності. Кожен з нас - унікальна частинка сірої маси, і в цьому - все чудо. Цим ми різні і схожі одночасно.

Знаю, що це як сіль на рану: восени згадувати літо, але все ж поділюсь враженнями, що грітимуть мене взимку. Вам не потрібне ніяке море! Не треба турецькі пляжі і єгипетські піски!

Хворіти вдома – це надзвичайно нудне заняття! І хоча робила я це всього лиш день, стомилася від лежання на ліжку вже з перших годин з температурою.

Вам знайоме це відчуття, коли ти всю ніч гуляв з друзями і на ранок повністю виснажений, з мішками під очима і мозолями від взуття (в моєму випадку - незручного жіночого) йдеш додому? Бо мені воно, напевне, вже стало рідним. Це не тому, що серед молоді «одні наркомани», які виходять з дому лише вночі. Ні. Просто із заходом сонця у нашому місті починають відбуватися чудові речі.