Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Трав 2012

Моє Євро…

Читайте більше в рубриці Ірина Виртосу - колонка
 

Попри всі негаразди – політичні, економічні, дорожні, культурні тощо – я готуюся до Євро. Уже через офіційний сайт викупила квитки, сьогодні чемний кур'єр їх доставив точно за адресою. Не за моєю. Квитки отримав мій приятель без будь-якого посвідчення особи. В Україні людський фактор понад професійні обов'язки. І зізнаюсь, мені це було тільки на руку – інакше квитки довелося чекати до завтра, бо інакше я не мала змоги зустрітися з кур'єром.

 

З моєї точки зору, екзамен на продаж та доставку Євро-квитків Україна здала на тверду чотири.

 

Питання доріг. Ви й самі маєте змогу перечіплятися об ями та бордюри. Хай йому грець... А Київ у стані ремонту, не вічного... а так, як наче сусіди зверху зненацька затопили. А й справді, така несподіванка – Євро ж оголосили недавно... у 2007 році. Куди нам було встигнути. А ще раптом полатаємо дороги, а вони за два роки знов у ями перетворяться.

 

Поїзди. Я сподіваюся на швидкісні сучасні, які за кілька годин доставлять з Києва до Львова, Донецька, Харкова. Щоправда вартість проїзду в другому класі, як подейкують деякі ЗМІ, може бути близько 220 грн (звичайний плацкарт – до 100 грн). За комфорт і якість треба платити. Зрештою згодна (хоча мій квиток на матч дешевший від вартості проїзду в обидва кінці). Та ще досі їх не можна придбати – поїзди почнуть курсувати лише наприкінці травня. Наразі – ані розкладу, ані можливість забронювати квитки.

 

...Та навіть це все не може затьмарити тієї радості, коли довгоочікувана перепустка на таке вже затерте до дірок Євро у мене в руках. Цікаво, як Україна витримає держіспит – власне, Євро.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему