Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Вер 2013

Лікар, занесений у «Червону книгу»

Читайте більше в рубриці Ірина Береза-Надточій - колонка
 

Уже три тижні через день я відвідую не дуже приємний заклад і одного з найстрашніших лікарів для доброго відсотка людства - стоматолога. Якщо хто не знає, що таке зубний біль - то я реально заздрю (погане відчуття), по-доброму, дай Бог вам цього не відчути. Але зубний біль можу порівняти тільки з гнійним отитом - ниє десь в середині, періодичними скачками то в гору, що аж вити хочеться, то ніби легшає, але зовсім не проходить, допоки не почнеш вживати кардинальних заходів.

У моєму випадку до лікаря збиралась три дні. Не через те, що боялася, просто сподівалася, що саме пройде, бо, як і більшість людей, не мала вільного часу на відвідини. Довелося. І мій дорогоцінний зуб мені помстився! Уже три тижні мститься!!!

На другому тижні я вже серйозно просила стоматолога вирвати його. Я дівчина, і готова терпіти багато ради краси, але навіть уві сні поетапно, чітко бачила, та що там бачила, кожною клітиночкою тіла відчувала, як мій лікар його вириває!!!! І постійно чула від лікаря відмову, бо ... на всіх (двох) знімках, постійних оглядах - зуб здоровий!!! Навіть на маніпуляції лікаря він не реагував, але постійно, з завидною старанністю, нив.

Утім, був і позитив від моїх візитів. Я знайомилась у черзі з різними особливими людьми. Мова йде про державну стоматологію на Шевченка-Енгельса, тому доводилось чекати під кабінетом інколи по декілька годин. Але за цікавою розмовою час летить швидко. Всі, наголошую, абсолютно всі пацієнти мого лікаря відгукувались про нього тільки позитивно.

Я особисто дуже високої думки про нього, вже років зо три до нього ходить вся моя сім'я і навіть сусіди (адже "сарафанне радіо" працює). Взагалі цей матеріал я хотіла присвятити йому, але побоялась, що ви сприймете його як рекламу. Знаєте, у нас звикли всіх лаяти, висловлювати своє "фе", підстьобувати та жалітися, а тут... Я йому довіряю, а це для людини такої професії найвища похвала. І йому довіряють ті десятки пацієнтів, кожного дня під кабінетом чекаючи своєї черги на позбавлення дискомфорту та болю. Навіть ті, що прийшли до нього вперше, за рекомендацією, потім тільки до нього і ходять, самі колеги-стоматологи саме до нього водять своїх знайомих (за три тижні я в цьому впевнилась, бо людей без черги якось особливо "любиш").

Знаєте, клініка працює до 19-00, а Тарас Григорович (таки назву ім'я) затримується при потребі навіть до 20-30. Це мені розповіла одна пані, яка саме в такий час вийшла від стоматолога. Він не розганяв чергу, просто просив при можливості та нетерміновості перенести візит.

А знаєте, що найдивніше і дуже приємно? Тарас Григорович - молодий лікар, практикує тільки з 2007 року, соромиться, коли його хвалиш, і зовсім не любить про себе розповідати. Тому коли в черзі першачки (ті, хто прийшов до нього вперше), запитують, який він, дорослі жінки (так я їх називаю) відповідають: "Молодий, красивий і хороший!".

Тарасе Григоровичу, а цей абзац для Вас особисто. Залишайтеся Лікарем, не "зсобачуйтесь", не зазнавайтесь, не байдужійте до чужої болі, не черствійте, як більшість лікарів, не ставте матеріальну сторону вище моральної, залишайтеся таким, яким ми, пацієнти, бачимо Вас зараз, бо добре людське слово, відгук працює краще будь-якої реклами на носіях. Бажаю Вам всього найкращого!

 

П.С. Щодо мого багатостраждального зуба. Таки Тарас Григорович був правий, після багатьох досліджень була виявлена причина болю - зуб "мудрості", як каже лікар - "зуб терпимості". У мене він сидить глибоко, запутався у нервових тканинах і почав рости, хоч місця для нього немає, от він і давить зсередини мої зуби, і найслабший реагує. Потрібно чекати, бо навіть у челюсно-лицьовій хірургії мені сказали, що для його видалення треба видаляти сьомий зуб, щоб через його десну добратися до восьмого. І саме від того "мудрого" може боліти і п'ятий, і навіть четвертий зуб. Зі мною вже можна у розвідку йти, я вже загартована.

 

 

 

 

 

Фото http://toothangelstudio.co.uk

Поділіться з друзями: