Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Ірина Береза-Надточій - колонка

Ірина Береза-Надточій - колонка

Така, як є. Можу матюкнутися, а можу й почервоніти))

14 січня зі мною сталась маленька неприємність – я впала. Зранку не помітила льодяну шкірку на асфальті і красиво-о-о впала: ноги догори, сумка вбік, шапка з голови злетіла… Я б навіть сказала, гарний такий, смачний політ був. І удар. Різкий біль у спині, руці.

Уже три тижні через день я відвідую не дуже приємний заклад і одного з найстрашніших лікарів для доброго відсотка людства - стоматолога. Якщо хто не знає, що таке зубний біль - то я реально заздрю (погане відчуття), по-доброму, дай Бог вам цього не відчути. Але зубний біль можу порівняти тільки з гнійним отитом - ниє десь в середині, періодичними скачками то в гору, що аж вити хочеться, то ніби легшає, але зовсім не проходить, допоки не почнеш вживати кардинальних заходів.

Кілька днів тому у моєму будинку було "планове" відключення газу (у мене, власниці газової колонки, і теплої води). Це вже увосьме відтоді, як я живу у "хрущівці"! За 3-4 дні до події на двері нашого підвалу було наклеєне повідомлення про відключення. З-поміж різних оголошень воно мало чим відрізнялось і 50% мешканців не читали його. І от приходять такі собі дядечки з "корочками" працівників "Черкасигазу" і опломбовують газову трубу на під'їзд  На питання, чи це на довго, відповідь: "Поки все не перевіримо!". Ну що ж, всі ми люди, перевіряйте... Але не всі влітку, в дачний, відпускний сезон можуть бути вдома цілісінький день!!! Звичайно, багатьох немає.