Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Бер 2014

На нашій, не своїй землі

Читайте більше в рубриці Діана Браславська - колонка
 

18 березня президент Росії Володимир Путін підписав договір про входження Криму і Севастополя до складу РФ. 21 березня російська Рада Федерації ратифікувала цю угоду. Путін заявив, що Росія не вводила війська в Україну та Крим зокрема. По-перше, там вже була армія і її лише підсилили. По-друге, інтервенції ніколи не проходять без жертв, а в Криму їх не було. Лідер ЛДПР Володимир Жириновський, в свою чергу, заявив, що Росія не зупиниться на анексії Криму й має "рухатися далі". Він впевнений, що Росія мусить захопити Донбас, Херсон, Миколаїв, Дніпропетровськ, Луганськ, Запоріжжя та Одесу.

«Для Путіна Крим — це граната без чеки. І цей годинник — це зворотній годинник часу для Путіна і всього його оточення», — сказала Тимошенко в програмі «Шустер Live».

Прикро дивитися та думати, як мільйони людей щовечора сидять навпроти телевізора і молять Бога все це зупинити. Україні не потрібна війна. Європі не потрібна війна. Світові не потрібна війна.

«Російське вторгнення у Крим несе загрозу майбутньому України та свободі українців, і може підірвати глобальну систему безпеки. На кону майбутнє України та свобода українського народу. Свобода - це головне. І ми хочемо чітко заявити, що ніколи не здамося. Ми зробимо можливе щоб захистити країну та народ і зберегти незалежність України», - це прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив у середу у Вашингтоні в ході виступу в аналітичному центрі «Атлантична Рада».

Не зрозуміло, чого прагне Росія від України. Складається враження, що вона бажає відновлення СРСР. Сумнівно, що, захопивши Крим, Росія зупиниться на досягнутому. Континентом ширяться чутки, що розпочинається нова «холодна війна».

«Кілька років тому він, президент Путін, сказав, що найбільша катастрофа минулого сторіччя – це розпад Радянського Союзу. Я б сказав, що найбільшою катастрофою цього сторіччя було б відновлення Радянського Союзу», – заявив Арсеній Яценюк.

Українських людей в Криму зараз просто поставлять перед фактом: або жити в окупації, або просто покидати свої домівки і їхати жити тепер вже в Україну.

З таким успіхом можна заїхати в той же Донецьк, провести знову референдум і забрати ще частину країни. Росія своїм рішенням поклала крах різним угодам, які свого часу були підписані між нею, тією ж Великобританією, США та Україною про здачу ядерної зброї.

І виникає питання: коли ж ми, зрештою, зможемо спокійно жити на своїй землі?

 

 

Фото: real-vin.com 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему